Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moja upravená 301- Custom Subwoofer


Duffusss

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Ahoj,

musia ísť preč tie plasty na stĺpikoch, vycvakať a povytiahnuť smerom dopredu k vodičovi. Dá sa odtiahnuť a pozrieť, kde všade sú uchytené. Vysunúť tretie brzdové svetlo a odpojiť kábel aj s tou spinkou, ktorou je prichytený o tretie brzdové. Potom za sedačkami sú dva cuplíky ktoré treba vytiahnuť, najskôr stred a potom celý cuplík a nakoniec vycvakať zadné plato, drží na troch príchytkách. :papa 

 

 

 

Upraveno uživatelem Duffusss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš zač, rád som pomohol. Vpredu rezonujú len sieťky aspoň mne, musím to ešte vyriešiť, vzadu rezonuje aj plato, hlavne tie jazýčky ktoré sa zasúvajú do karoserie. Spadúva z nich tá páska. A na víku kufra tie umelé rúčky na zatváranie, to som už vyriešil  Môžeš tam dať kľudne aj 215/45 r17. Ja som tam už skúšal 225/45 r17 a všetko v pohode. Ja mám vzadu 7jx17 ET25 a podložky 12mm a šuchne ak tak na milimetri viac nie a to musí byť zaťažené. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pružiny sú z Peugeot 207 pasuje z toho modelu všetko čo sa týka náprav. Pružiny VOGTLAND mám na predaj ak by si chcel a bude to vyzerať tak ako ako to vidíš na mojom. Ja mám teraz pružiny Eibach a komplet tlmiče KYB Excel G. Doraz som skrátil. Píše sa v PDF od tych pružín, že treba skrátiť ale ja kupim nové a dám ich naspäť. Ja som musel ísť trochu vyššie, lebo mám blbý prechod k môjmu domu, keď som išiel sám tak v pohode, ale keď som mal dvoch ľudí v aute tak som vždy trochu šuchol, ale inak som nemal nikde žiadne problémy, ani ked som bol v garážach do -3 tak pohoda nikdy som nešuchol predok. Ak by si mal záujem o tie pružiny tak mi napíš. 

Upraveno uživatelem Duffusss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...