Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moja upravená 301- Custom Subwoofer


Duffusss

Recommended Posts

Takéto niečo by som bral, fakt to tam len nalepiť a nič viac. :)  Nemám chuť do toho tenkého plechu robiť diery. podložky som už našiel tiež Sparco 12mm aj s tým osadením aj so skrutkami za 59 eur tak 10. objednávam. V pondelok to hodím ešte na dve podložky a zatažím zadok a uvidím či to už nebude šúchať o blatník.  :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vrtané kotouče brzdové jsi sehnal kde ?

Tie sú značky Zimmermann. Kúpil som ich pre brata cez Ebay a potom mi ich daroval a objednal som mu 302mm. Je to proste kvalita, také kotúče som ešte nemal nehrdzavejú a keď sa zahrejú tak ešte lepšie brzdia, ešte sa mi ich nepodarilo prehriať. Ak je to pre tú tvoju 407 tak objednávacie číslo na 283mm kotúče je: 440.3111.52 a ak máš 330mm  kotúče tak objednávacie číšlo je 440.3119.52.  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duffusss : Díky za info :papa Je to spíš tak ze zvědavosti, nedávno se u mě měnily zadní brzdy jsou tam kotouče a desky Meyle a předek tam je 330mm a jsou ještě v pohodě, ale třeba časem pouvažuji..

EDIT : Asi špatně koukám ale podle toho obj. čísla tam nemohu nic najít..

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duffusss : Díky za info :papa Je to spíš tak ze zvědavosti, nedávno se u mě měnily zadní brzdy jsou tam kotouče a desky Meyle a předek tam je 330mm a jsou ještě v pohodě, ale třeba časem pouvažuji..

EDIT : Asi špatně koukám ale podle toho obj. čísla tam nemohu nic najít..

Kukni tu napriklad: https://www.autoteimer.cz/zimmermann-440-3119-52-brzdovy-kotouc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

duffusss: pěkně se staráš, vo těch Zimmermannech taky přemýšlím, jaký na tom máš desky?

Ahoj Vozzyn. Ja by som do iných už nešiel, ozaj vyskúšal som už mnoho značiek ale Zimmermann ma vo všetkom prekvapil. Platničky tam mám momentálne Ate, ale pri dalšej výmene už pôjdu Zimmermann. Zimmermann odporúča Ate, brat nevedel objednať origo Zimmermann tak zobral tie Ate.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem právě našel... v turecku je masakr věcí i na mou bývalou 307 tam toho bylo, a nedokázal jsem to objednat

Ja tiež rozmýšľam nad mojou bývalou 307, mal som si ju nechať a porobiť ju. Bola škoda predať ju za 2200 eur. Ale čo už ideme ďalej. Aspoň mám v 301 podobný motor ako bol v 307. Tie VTi od BMW to je katastrofa. Brat má hladkú 1,6 120000 km najazdené po dialnici, olej menený každých 15000 a v zime keď to naštartoval tak strach a hrôza. Spokojný si s 308 CC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čéče pěkný ale když už to máš dole fakt by to chtělo nějaký větší kola (nižší profil) :P  i když to pak bude trochu tankodrom s tim jet no ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to líbí (až na ty ráfky, mam jinej vkus, ale moje auto to není) ;):papa

 

 

čéče pěkný ale když už to máš dole fakt by to chtělo nějaký větší kola (nižší profil) :P  i když to pak bude trochu tankodrom s tim jet no ..

Ďakujem páni.  :) Však ja som už aj rozmýšľal o iných kolesách, ale predsa 18" je už dosť a keď si predstavím že tam musím dať 205/40 r18 tak to zabolí. :bojim  Ale asi vyskúšam aj to.  :) Zatial to rozšírim a uvidím čo to povie.  :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...