Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prevodovka 406


Strano

Recommended Posts

HUGO BOSS má takéto prevodovky?

ano, je to náš člen, má vrakoviště, je tady někde i link na prodej převodovek a vůbec dílů na pežoty/citroeny, včetně telef. čísla, bydlí někde Trutnov..., musíš tady pohledat

 

Edit: tel.776 605 905 Kocbeře

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zkusím oživit toto téma. Na kupé mi to začalo blbě řadit, po ohledání v servisu je vůle v tom řadícím mechanismu, co vstupuje do převodovky. Mám tam ML5T a několik dotazů:

- nemáte ji někdo v garáži, pokud možno zánovní?

- dávala se i na HDI, ale tam je asi jiné zpřevodování?

- na servisboxu už jsou skoro všechny díly pro opravu NFT, myslíte, že by ji někdo uměl zrepásnout? Kvalitně?

Díky za rady či názory, případně za převodovku.. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu firmu neznám, ale při koupi převodovky z druhé ruky jsme dávali do smlouvy něco v tom smyslu, že koupě právně proběhne až po montáži a odzkoušení převodovky, tzn.--žádná záruka, jen vyzkoušení provozuschopnosti, pokud to nebudou chtít akceptovat, buď ji neber, nebo jdi do  rizika koupě opotřebené věci...,jinak zpravidla není u prodejce problém--on chce taky prodat...

někdy je nutné jít do rizika, když není převodovek na výběr,  bohužel ;)

 

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak ještě k té převodovce: příští týden pro ni pojedu a napadlo mne, že než ji namontuju, nechal bych ji zrepasovat. Nemáte někdo kontakt nebo zkušenost s dobrým servisem, který dělá opravy převodovek? Já zkusil pár kontaktů z internetu a když jsem tam zavolal, nikdo z nich nebyl kdovíjak nadšenej, že nechci opravovat zázrak jménem DSG, ale jen nějakej blbej manuál na starýho peugeota. Kdyby jste někdo o něčem věděl, dejte vědět. Kdyby to bylo kolem Prahy či ve východních Čechách, bylo by to super, ale jinak místo příliš nerozhoduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem řešil Jumpera, výměna talíře a pastorku. V Libině (ne v Zábřehu) mi vyndali převodovku a pak rozborka. Celé to stálo asi 50 t.

Zkus raději sehnat převodovku. Křelov a Bystročice jsi zkoušel?

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně pořád vrtá v hlavě, že na tu ML5T už Peu v serviceboxu nic nenabízí, ale když se to dávalo i k HDi a do dodávek, nemohlo by být něco v nabídce tam? Je mi jasné, že diesel převodovka má jinak poskládané převody a třeba stálý převod, ale futra, ložiska hřídele a podobně by měly být asi stejné, ne? Nemáte s tím někdo zkušenost, případně, neumíte to někdo dohledat v service boxu? Já mám nebetyčný problém se do něj vůbec přihlásit, natož tam pak něco hledat a komparovat. Dík za případnou ideu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...