Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

JIFOR Cars problem


Pavel2

Recommended Posts

Ahoj,

od firmy JIFOR CARS mám již skoro rok zaplacený poukaz na jednodenní kurs školy smyku. Bohužel jsem šel na rutinní operaci slepého střeva, která se dosti zkomplikovala, takže si to vyžádalo další delší pobyt v nemocnici (z toho měsíc na JIP). Manželka byla panem Jiřím Forejtem ujištěna, že kurs můžu využít později, že se nic neděje. Skoro měsíc se tam (na číslo uvedené na stránkách) snažím dovolat a jedno číslo je asi odpojené a na druhém to prostě nikdo nezvedá, v mobilu (T-mobile) slyším známé "Vydrž, vydrž, dělá že tam není.." našel jsem informaci, že organizoval sraz Peugeot clubu se školou smyku v roce asi 2004. Máte někdo o tomto provozovateli/firmě nějaké reference, informace, nový kontakt. Jak se vám jevil na tom srazu? Na stránkách není uvedna ani adresa, pevná linka a ani nejde najít v obchodním a živnostenském rejstříku takže mě to přijde, že je to jen nějakej vykuk, co tahá z lidí peníze. díky za jakékoli info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ti moc nepomůžu, ale přece: Jiří Forejt je zaregistrován na zde Foru: http://www.peugeot-club.com/forum/member.php?action=viewpro&member=jifor

Jako člen Peugeot Clubu ID 1117: http://www.peugeot-club.com/main.php?co=club/info.php&ktere=1117

A má i foto na webu ICQ: http://www.icq.com/whitepages/wwp.php?Uin=267177268

BTW: něco o firmě

Jiří Forejt - detail provozovny

Adresa provozovny:

Bratří Venclíků 1073/8

Praha

19800

Zobrazit na mapě

Kontakty:

telefon: 420731127074

e-mail: info@jiforcars.cz

web: http://www.jiforcars.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešilo se tu, že jak byl ten sraz klouzání v Plzni (který pořádal Jifor cars) tak Hics natočil video a Jifor ho využil pro svojíï podnikatelskou činost bez vědomí autora videa. Následně byl snad kontakotován a video ze svého webu stáhl. Ale podrobnosti co a jak se ve skutečnosti dělo nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Pokud ví, tak tento člen byl velmi aktivní před konáním tohoto srazu na foru, po této akci bylo od něj pár příspěvků a od tét doby jsem žádný jeho příspěvek nezaregistroval.

\"Poslední příspěvek: Noční jízda plná světel (7/9/04 v 23:07) \"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JIFOR = v podstatě jednoduchý obchodní tah, jak na sebe upozornit, ale já osobně za tím nic extra špatnýho nevidím.

Nabídl nám sraz na jeho kluzné fólii, nabídl nějaké podmínky na které jsme buď přistoupili a akceptovali je, nebo ne a většinu z toho, co slíbil, i dodržel - co ne, to se tu probíralo bezprostředně po srazu a netřeba to ventilovat znovu - nešlo o žádné zásadní problémy, nikomu se žádná zásadní újma nestala.

To, že se Jifor po srazu odmlčel a v podstatě vyšuměl je jeho svobodně vůle a s jeho seriozností či neseriozností bych to v žádném případě nespojoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

JIFOR = v podstatě jednoduchý obchodní tah, jak na sebe upozornit, ale já osobně za tím nic extra špatnýho nevidím.

Nabídl nám sraz na jeho kluzné fólii, nabídl nějaké podmínky na které jsme buď přistoupili a akceptovali je, nebo ne a většinu z toho, co slíbil, i dodržel - co ne, to se tu probíralo bezprostředně po srazu a netřeba to ventilovat znovu - nešlo o žádné zásadní problémy, nikomu se žádná zásadní újma nestala.

To, že se Jifor po srazu odmlčel a v podstatě vyšuměl je jeho svobodně vůle a s jeho seriozností či neseriozností bych to v žádném případě nespojoval.

Já ti ani nevim. Možná jen nadšení vyprchalo... a příčna mže být i tohle. Vyhrál sem tenkrát nějakej poukaz na klouzání, ale je nepřenosnej, ani aka ho nemůže použít, tak propad. Nemusim si za peníze ničit další gumy... stačí jak jezdim. :) Ale chápu, jestli do toho dal někdo money, tak je nervózní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...