Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chyba "directional headlamps fault".


petterko

Recommended Posts

před 22 hodinami, dokikristi napsal:

Ahojte tak mne tuto chybu hlasilo piatok 19.2 som pockal este do utorka 23.2 stale mi tu chybu hlasilo som zobral do servisu som dufal ze dajaka elektronicka zavada ale udajne sa daco zlomilo nic som necitil ziadny buchot nic jedine hlasi DIRECTIONAL HEADLAMPS FAULT a bude to okolo 300 ecok ...😪

Stačí vyměnit táhýlko a v diag smazat závadu. Orava mě vyšla na 140 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.autokelly.cz/Product/PSA-527381/1001914885

To je ono. Objednací kód: PSA 527381. Stačí dojít do jakékoliv prodejny náhradních dílů na auta a oni vám to objednají. Teda takhle jsem to řešil já. Dá se to koupit i celé s čidlem náklonu, ale tam už jde úplně o jiné peníze a není to potřeba.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Tak uz i mne vcera displej vypsal dve drive zminovame hlasky, tak jsem hned v AK objednal novou osku, aniz bych se podival, zda opravdu praskla. Dneska jsem na to mrknul a nastesti je opravdu praskla, takze se o vikendu pustim do vymeny. Jen me desi, jak jsou pripojne mista orezle, snad to pujde povolit. Kazdopadne diky za toto vlakno a navod!

Edit: z te konzolky na pricnem stabilizatoru, ci jak se to jmenuje, sel zbytek osky sundat dobre, ze snimace uz hur, bylo to obrostene rzi, ale nakonec to slo. Oboji je jen kloubovy spoj. Pres OBDII ELM 327 jsem smazal chyby, ale auto chyby porad hlasi. Tak uvidime zitra. Kdyztak to prozenu pres velkou dia.

Btw. nevite, jak auto pozna, ze oska je praskla? Ze za jizdy po nejakem case neni indikovany zadny pohyb snimace? Diky

Upraveno uživatelem alternativ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Moje radost byla predcasna. Predevcirem jsem rano startoval po mrazive noci, motor se trochu zakuckal a opet na me vyskocily dve zname hlasky. Nabral jsem tedy dojmu, ze oska zase praskla, ale neni tomu tak, cely mechanismus je vcelku. Ma prosim nekdo tip, co by s tim jeste mohlo byt? Muze za to treba slabsi baterie pri chladnych startech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k tomu jak jak jsou auta nacpaný elektrikou a elektronikou a kolik systémů se probouzí v okamžiku startu nebo těsně po startu ale to nejdůležitější se probouzí až když zjistí že motor běží v pořádku tak by to klidně mohlo být i tou slabší baterií.  Nikdy jsem nevěřil kolik chyb a jakých  dokáže v běžném autě vyházet baterka která sice auto nastartovala ale po několika km jízdy už to podruhé i s ohřátím motorem nedala. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Tak jsem zjistil,  že existuje čidlo i na předním stabilizátoru :). Na levé straně. Foto je po sundání levého kola.

20230612_205937.jpg

 

na webu jsem našel pěkný obrázek 

20230611_201255.jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
Nepiš další příspěvky po sobě - použij "Upravit"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ahoj,

Neporadil by mi někdo, kde sehnat táhlo PSA 527381? Kde jsem se ptal, tak je vypadek a není :(( ... Nemáte někdo plánek zadního táhla, potřeboval bych i nový snímač, nemám OE ( PSA 5273J9??)

Díky

Upraveno uživatelem Noves
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Ahoj,

Tak už přes 4M čekám na táhlo PSA 527381. Nikde ho nemají, autokelly, ebay, Allegro, Heureka, web ... Už jsem z toho nešťastný. Nevíte o nějakým vrakovišti na Peugeot/Citroen, kde by se to dalo koupit??? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...