Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chyba "directional headlamps fault".


petterko

Recommended Posts

Tohle mi dělalo vadné čidlo zatížení na zadku. Závada se objevila vždy za deště a v ten moment se světla přestala natáčet. Za den dva to zase zmizelo a světla se chovala normálně. Po výměně čidla vše v cajku.

Jinak natáčení předních světel se dá aktivovat, nebo deaktivovat v menu mezi budíkama. Takže jestli se nenatáčí ani když není závada, asi to tam máš vypnutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi dělalo vadné čidlo zatížení na zadku. Závada se objevila vždy za deště a v ten moment se světla přestala natáčet. Za den dva to zase zmizelo a světla se chovala normálně. Po výměně čidla vše v cajku.

Jinak natáčení předních světel se dá aktivovat, nebo deaktivovat v menu mezi budíkama. Takže jestli se nenatáčí ani když není závada, asi to tam máš vypnutý.

Kde najdem to cidlo?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde najdem to cidlo?

Mělo by být někde vzadu, zespodu u zadní nápravy. Přesně ti to neřeknu, protože jsem u výměny nebyl. Snímá to zatížení auta a podle toho se při startu seřídí xenony.

Pokud bys potřeboval, asi bych našel v papírech číslo dílu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 12. 2. 2016 at 19:13, pkr napsal:

Mělo by být někde vzadu, zespodu u zadní nápravy. Přesně ti to neřeknu, protože jsem u výměny nebyl. Snímá to zatížení auta a podle toho se při startu seřídí xenony.

Pokud bys potřeboval, asi bych našel v papírech číslo dílu.

Na kolik tě to čidlo vyšlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeli jsme po dálnici na dovolenou do Německa a najednou mi palubní počítač při rozsvícených světlech napsal directional headlamps fault a navíc chyba automatického nastavení sklonu světel. Celou dobu dovolené to neustále psalo při každém startu (i když světla nebyla rozsvícena). Po návratu domů po ujetí 2 600 km to najednou zničehonic při jízdě zmizelo a od té doby ( půlka července) je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne natáčanie svetiel zlyhalo keď som mal zlú baterku. Z ničoho nič sa táto hláška objavila, ale auto štartovalo. Pretrvávala cca 3 dni a potom baterka klakla tak že sa motor ani nepretočil. Po výmene baterky samozrejme chyba zmizla, takže prípadne by som skúsil aspoň dobiť baterku, či to nepomože.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Danu napsal:

Na kolik tě to čidlo vyšlo?

Výměna v rámci záruky. Jinak mě to vždy vyhodilo chybu při delší jízdě v dešti a v tu chvíli se přestala světla natáčet. Druhý den po startu chyba pryč a vše funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...