Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 1.1i - šumění, syčení v kabině


lordmar

Recommended Posts

Ahoj, poslední dobou jsem si všiml nezvyklé věci u mé 206. Stává se mi že jedu a najednou slyším takové syčení, šumění, auto najednou ztratí výkon a nereaguje na přidání plynu (dá se maximálně dojét na nejbližší odstavné místo, případně jet hodně pomalu). Když vylezu z auta tak je cítit takový smrad jako z pálené gumy. Jakmile pustím plyn, tak přestane..Je to slyšet intenzivněji při jízdě, kdy otevřu okno (buď od motoru, nebo od podvozku). Byl bych velice rád, kdyby mě někdo alespoň nasměroval. Začlo to při nastarování, kdy bylo asi tak -10 stupňů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahraj to , kolik tam je vody ,kde to kape ...to je tak o ničem .

Mě kdysi dojel týpek  s autem a strašně se divil ,když jsem mu od 10 min prolézání auta podal víčko chladiče a jel jsem pryč.....asi to přeučoval na vzduchem chladený ...bez vody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem zpozoroval odkud jde to syčení. Je to přímo katalyzátorový díl výfuku, nevím zda před, nebo za katalyzátorem, každopádně nejintenzivněji jsem to slyšel jak je zakroužkované na obrázku. Nějaké další rady?

vyfuk.jpg?ver=0

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píše že auto ztratí výkon, tak aby nebyl ten KAT vysypanej a tím ucpanej, pak to tlakuje a někde to začne utíkat ven, proto to syčí. Smrad jako pálená guma bude nahromaděním vyfukových plynů a unikem před KATem.

 

Když se to ucpe tak nejde přidat plyn protože je to natlakovaný a motor se neroztočí, jen vyhodí nespálenou bohatou směs, proto i ten smrad.

 

Takže kontrola Katalyzatoru a jeho případná výměna za univerzalní, cena od 2500,- za KAT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...