Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

605ka 2.1TD 1992 XUD11ATE-menší generálka


Gurmán

Recommended Posts

Ahoj,je to teda asi dotaz pro někoho kdo už tenhle motor měl rozhozenej,mám ted tuhle carevničku zazimovanou a rád bych před jarem udělal menší generálku motorového prostoru,budu dělat komplet rozvody,výměny náplní no když už budu v tom tak chci vyměnit i hydraulická zdvihátka ventilů protože po ohřátí hrozně cvakají a není to pěkné.Vše mám již připravené a potřebuji jen upřesnit pár detailů: Nějak nikde nemohu najít těsnění mezi domek vačkové hřídele a hlavu motoru ani v serviceboxu se mi to nedaří-je to vůbec nějak utěsněné příp.kde to sehnat.

 

Jde ten domek vačky sundat aniž bych musel povolit hlavu? :myslim  Musel bych pak totiž dělat i těsnění pod hlavou a to už se mi nechce,zkrátka jestli má domek vačky samostatné šrouby a není na tom závislá hlava,chci to totiž sundavat vyloženě jen kvuli těm hydroštelům,rovnou dám i nové gufero na vačku- využít toho že to bude rozhozené kuli rozvodum.

 

Jde sundat řemenice co je na klice pod rozvodama? Na ní bych taky rád vyměnil gufero.

 

Jsou zátky na převodovce nějak normálně přístupné?

 

Klidně sem pak dám obrázkový postup když bude zájem.

 

Předem moc díky

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...