Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repas Alternátoru


Palinkoo

Recommended Posts

Ahojte .. mám 3 alternátory doma na moje auto stoho 1 nefunkčný a chcel by som ho spojazdniť .. len neviem skadial kúpiť náhradné diely ... podla všetkého to má byť Mitsubishi kód alternátoru je : 

 

9630080280

A003TA5591A
12V CL12 HE22
 
ďakujem za rady .. :) 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som menil len regulator a uhliky, ine nic.

Volal som tam, nadiktoval cislo ake som mal na alternatore, a za polhodinu mi volali spat, s dielmy, ktore na to pasovali, cenou a dostupnostou.

Mam do 20 km, tak som tam isiel pre to osobne. Za regulator a uhliky, som platil 12€. Mostik som mal dobry, uhliky boli zodrate. robil som si to sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahá dobre díky teda :) myslím že ma to výjde menej ako repas u neiakej firmy tak či tak :) no mám jeden a mám podozrenie že tam iba uhlíky budú zlé lebo dobíja len 13,niečo V :) nepamätám si kolko presne to bolo :) ale keď to už budem mať dole tak skúsim dať bratovy premerať aj diody a ložiská už vymením tiež .. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

merias milivolty otocnym kolieskom na meraku navolis znak polovodicovej diody a prikladas hroty na prislusnu diodu a bude ti to ukazovat cca hodnotu 650 (0.65 volta ,ubytok napetia na tej diode)

 potom hroty prehodis na tej diode a nesmie ukazovat nic ,takze v jednom smere musi ukazat v opacnom smere nesmie ukazat  nic a nesmie merak zapipat vtedy je dioda ok

takto prejdes postupne vsetky diody

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...