Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

30. pokec v Brně - tentokrát PRIGL !! - 4.2. od 18hodin (čtvrtek)


Recommended Posts

Tak děkuji všem kdo dorazil. Myslím,že pokec byl supr a dost jsme se zasmali... :D Rád jsem viděl některý po delší době... :)

Tak příští měsíc jsem na rozpacích zda to neudělat ještě na Priglu. 

 

Ale nechám to na ostatních. Zda by o to byl zájem hlavně Šalda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za takovou zábavu a rozšíření obzorů se sluší, minimálně, poděkovat, takže děkuji. Pokud mě příště manželka pustí (ještě jsem neměl příležitost se jí pochlubit o jednom z témat setkání), rád vás opět uvidím. Jen mi něco říká, že to bude už bez něžnějších poloviček (a nebo jich naopak přibude??) ;-D.

PS: ať je zima nebo teplo, preferuji Bína. Teplo a dortík na střeše parkoviště jistě nebude. Navíc, ostatní řidiči by mohli zaslechnout téma rozhovoru a bude z toho nenahlášené srocení davu. Já bych to prostě neriskoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak klidně bych to příště udělal ještě na Priglu... podle mě to má svoje kouzlo taky... :)

 

ChodeC: to bych radši nedělal, nebo už nedostaneš ,,vycházky" mezi nás :D

 

Salda: zas vsichni nejsme úplně neandrtálci  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurvajz: zkrátit? Bych čekal, že ženy spíše chtějí přesně opačný "stav" :-D. Nebo jsem už zase myšlenkama jinde?

Šalda: tak já si i kvůli vám oholím hubu a ty me nazveš šimpanzem. Na příště jsem si chtěl dát i sprchu, ale teď už vím, že každá snaha je zbytečná :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...