Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotyková obrazovka-funkce


Steefo

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Ahoj chlapci, po dlouhé době ,,jsem na drátě".

Nevim jestli se tohle téma probíralo....

- není tady někde zmínka o multimedia - radio z Číny do P...T 208 či 2008 r.v. 2018 a ještě jedna věc...posílám to jako obraz.přílohu. Takový ten element co strčíš do USB a nakonfiguruješ s mobilem ( výrobce uvádí Android 11) a ono se vše zrcadlí na displeji rádia a nemusíš mít mobil na šnůře? Pokud jo, nakopněte mne. Jinak moje 2008 1.5BlueHdi běží jako víno. Co se mého rádia týče....vše O.K. a v nejlepší shodě s mou osobou ...( taky mne to stálo ze začátku hodně nervů).

Takže...pěkné Vánoce všem

Screenshot_20211219-115538_AliExpress.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj...NAC mi vyhovuje-experimentuji- nevyhovuje se nedá říct, bere mne větší displej, ale zase, abych nebyl limitován zvukem atd. U rádií na Aliex.... nejsou k modelům recenze. Hele...fakt je to zatím jen o úvaze, mám volné peníze tak experimentuji a taky mi dáš asi ta pravdu s tím kabelem na telefonu, který musí být připojen. To je asi vše. Myslím, že ty samý rádia prodávají v Česku s dva roky záruka a cenovka je mnohdy přestřelená o 200%. Toť vše.

 

ChouLu...bylo by pro mne vhodné a pomocné, kdyby někdo erudovaný poradil ...

- od jaké značky

- parametry jako 2DIN, 32+2 Gb či 64+4 Gb a další

Parametry jsou pro mne těžko rozpoznatelné....nevim co bych mohl a nebo měl potřebovat, protože budu měnit funkční věc (s výhradama jako ta šňůra či velikost displeje) za jinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud android tak potřebuješ min 2GB ram, ale ideálně 4 ;) ROM stačí 32.. ale to záleží kolik chceš apliakcí tam nainstalovat ;) 

2 DIN uni je ti k ničemu, jelikož přijdeš o většinu funkcí v autě ;) potřebuješ model přímo pro dané auto.

Ale pokud máš přední senzory, tak o ně ve většině případů přijdeš i když koupíš model pro daný vůz 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo 😱 tak fajn .... domluv se s číňanem, který ti doporučí to....na co si ukážeš a pro něho je nejlepší vnutit nejdrahší radio. Potřeboval bych někoho se zkušeností....uživatel a nebo mechanik, který to cpe do 208 a nebo 2008.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zzipCZ....Ale mám funkční AA v autě, jen mi vadí ten kabel napojený na mobil, ale to bych udělal s tím nákupem co jsi poslal jen malý ústupek k dokonalosti...orig.obrazovka rádia je malá takže se přikláním k nákupu rádia-mult.funk. z Číny-Aliexpresu....jen nevim jaké vybrat....toť vše. Dík a pěkné Vánoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já zkoušel do 208 a druhej den šlo do světa a ze smegu jsem přešel na NAC ;) přední senzory nic, zadní utopie z jednoho repráčku z canbus převodníku, pulka věcí nešla co na origu a ve výsledku stálo něco přes 10 s clem a dopravou... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číňan bude vždy zarputile tvrdit, že vše bude fungovat. Vím o tom své na 307 (tam jsem teda a komplikacemi počítal, auto nemá CANbus). Nicméně i tak to není dokonalé. Občas blbne páčka pod volantem, občas po spuštění hudby rádio vůbec nevydává zvuk. Musím restartovat. Mám tam android 10, 2gb ram, 32 rom. Prostě to má své vrtochy :) Sakum prdum mě to vyšlo na 20k a spoustu práce a času, abych to dostal do provozuschopného (asi tak ma 70%)stavu. 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, ChouLu napsal:

Hele já zkoušel do 208 a druhej den šlo do světa a ze smegu jsem přešel na NAC ;) přední senzory nic, zadní utopie z jednoho repráčku z canbus převodníku, pulka věcí nešla co na origu a ve výsledku stálo něco přes 10 s clem a dopravou... 

Dík, tohle je informace. Kdyby si někdo z Vás upamatoval, kde to kupoval a poslal odkaz, ať to porovnám s tím co mi stále nabízí čajňan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 14. 1. 2019 at 19:32, marabu napsal:

na android jsem tuhle aplikaci měl ale povedlo se mi na ni rozchodit jen to že fungoval hlasový doprovod (tedy jen to že když bylo třeba odbočit tak mi to do repro  auta řeklo ) asi sem nevěděl jak to nastavit 

a na iphone jsem car play nikde nenašel  asi jsem na to moula 

Mám 2018ku pure active a moje radio neumí zrcadlení.. nexistuje něco třeba jako chromcast na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, podporuje tvoje rádio Android Auto? To je alfa a omega toho problému...hele....pošlu Ti odkazy na adaptéry .... Přečti si jaké to má parametry, co to bude chtít za Android. Teď už je 12....a podotýkám, najdi si typ rádia, je to v nastavení, vlep to tady do diskuze a chapci poradí, jsou komunikativní a je jich tady pár a co se týká technikálii umí.

https://carlinkitcarplay.com/products/carlinkit-wirless-adapter-for-android-head-unit-support-carplay-and-android-auto?gclid=Cj0KCQiAwqCOBhCdARIsAEPyW9mpVdKTCUTpOkr2xj9SQ0-5n1A47qCuu8QouS1bbgPSYPiMuyndB-YaAp7OEALw_wcB

https://9to5google.com/2022/01/05/motorola-wireless-android-auto-adapter/

- zjisti zda je radio kompaktibilní s AA ( ANDROID AUTO)

- najeď si v radiu na nastavení 》firmware 》vyfoť  》 a hoď to tady.

Ahoj.

 

 

@ChouLu....máš k tomu nějakou radu ať se v tom neplácá.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 1. 2022 at 6:09, merkurek napsal:

ano díky mrknu se na to - mám to auto asi týden tak se v tom ještě plácám. jinak vím z peugeota že mám analog radio kde nejde zrcadlení a není tam navigace ale mrknu co je tam fw

Aha, teď jsem si všiml, že máš rádio bez funkce Carplay a tudíž ani nepůjde Mirrorlink....NOVÉ RÁDIO MUSÍŠ KOUPIT. Poslal jsem ti link na prodejce z Ebay....je z Itálie a já s ním byl spokojen. M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...