Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotyková obrazovka-funkce


Steefo

Recommended Posts

Nevite nekdo jake jsou omezeni pro flash disk s mp3?

Mam auto od lonska a radio bosh. Na zacatku obcas po nastartovani nehralo tak jsem nekolikrat updatoval firmware a ted konecne uz funguje bez zaseku ale zase nenacita vsechny mp3 z flashky. Aktualne je tam verze 084A, a flash disk 64GB.

 

IMG_20200413_101833.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nevím zda někdo využije...nechávám odkaz na stažení firmware radia a celkem slušná databáze map pro modely PSA 

https://www.peugeottalk.de/index.php?thread/7464-nac-und-smeg-updates-datenbank/

Já se mohu pochválit (děkuji Markusenko za vydatnou asistenci) aktualizoval jsem v 2008 radio systém NAC na nejnovější firmware Wave 2 a mapy 17.0.0. vše běží jak má. Firmware radia jsem aktualizoval s pomocí dat, která jsem sdílel. 

Prošel jsem si nespočetnou spoustou omylů a pokusů, ale už dobrý.

Mějte se chlapci, v řadě věcí jsem zjistil, že umíme více než u techniků Peugeot, kteří číhají na to jak najít důvod k odebrání záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Přidávám nejnovější mapové podklady TomTom pro rádia NAC 

http://download.tomtom.com/OEM/PSA/MAP/PSA_map-eur_18.0.0-r0-NAC_EUR_WAVE2.tar

 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

mam Peugeot 2008 rok vyroby 11/2018 1.2 allure, vsetko je fajn jazdi sa mi s nim dobre ale jedna vec mi tam vadi dost casto sa samovolne restartuje dotykovy display. Hudba prestane hrat, po samovolnom restarte hudba pokracuje tak ako by sa to nerestartovalo. Ak mam zapnutu navigaciu tak po samovolnom restartovani musim nanovo zadat cielovu adresu. Sofrver je najaktualnejsi. Premyslam nad tym ze by som tam dal nieco s androidom miesto toho co mam teraz ak mi to v autorizovanom servise neopravia. Preto sa chcem opytat ci sa s tym da nieco robit tak aby som nemusel menit display? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém, zkouším reklamovat při každé návštěvě servisu, ale vždy mi odbydou, že je to vlastnost, nebo že není novější firmware, nebo že jsem jediný kdo si stěžuje. Napsal jsem i oficiální stížnost na importéra, ale odpověď byla stejná. Na moji žádost o odstoupení od smlouvy vůbec nereagovali. Je to k vzteku. A to jsou problémy s rádiem ty nejmenší, co s autem mám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už jsem tu též psal že jsem měl neboli mám stejný problém poprvé jsem to tam dovezl servisák přímo viděl co to dělalo že rádio uplně zhaslo jen zustal nápis že se aktualizuje ,nevěděli co s tím software prí sem měl aktuální ale resetli ho a nahrály znovu a zavada zůstala prí mám skusit jestli se to stratí   ted na garančce jsem to urgoval znova a jen řekli že nemají novej software ...........urgoval jsem že se nekdy stane že při startu to zdechne at zkontrolují svíčky odpověď ..... jen když jim to ukáže na diagnostice jako závada  a nebo si to extra zaplatil  a to jsem za druhou garančku  zaplatil 7700 kč  dokonce mi zaučtovali dolití dvou litrů kapaliny do odstřikovaču  přitom  jak jsem vezl auto k nim jsem dolil do plna co jsem jim řekl si za rámeček nevzali ....nevím jak je to jinde ale v havířivě jsou totální lempli ani neumí z diagnostikou a podle mě nedelají co mají udělat ale třeba jim chudákům křivdím 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, marabu napsal:

já už jsem tu též psal že jsem měl neboli mám stejný problém poprvé jsem to tam dovezl servisák přímo viděl co to dělalo že rádio uplně zhaslo jen zustal nápis že se aktualizuje ,nevěděli co s tím software prí sem měl aktuální ale resetli ho a nahrály znovu a zavada zůstala prí mám skusit jestli se to stratí   ted na garančce jsem to urgoval znova a jen řekli že nemají novej software ...........urgoval jsem že se nekdy stane že při startu to zdechne at zkontrolují svíčky odpověď ..... jen když jim to ukáže na diagnostice jako závada  a nebo si to extra zaplatil  a to jsem za druhou garančku  zaplatil 7700 kč  dokonce mi zaučtovali dolití dvou litrů kapaliny do odstřikovaču  přitom  jak jsem vezl auto k nim jsem dolil do plna co jsem jim řekl si za rámeček nevzali ....nevím jak je to jinde ale v havířivě jsou totální lempli ani neumí z diagnostikou a podle mě nedelají co mají udělat ale třeba jim chudákům křivdím 

Ahoj, jaké to máš rádio? Já si dělal vše sám ....výměnu rádia a nahrání nového software i map. Moje rádio je 

NAC systém s 3D navigací....9821908880 (bez DAB +)
Výrobce: Continental
Model: NAC EUR Wave2 B_DMT
Hardwarová revize: C2
Datum výroby: 16.09.2018

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, kteří chtějí aktualizovat mapy či firmware rádia mám nové info z Německého fóra...pro Peugeot 2008 aktuálně nejnovější mapové podklady verze ......18.....

https://www.peugeottalk.de/index.php?thread/7464-nac-und-smeg-updates-datenbank/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, marabu napsal:

já už jsem tu též psal že jsem měl neboli mám stejný problém poprvé jsem to tam dovezl servisák přímo viděl co to dělalo že rádio uplně zhaslo jen zustal nápis že se aktualizuje ,nevěděli co s tím software prí sem měl aktuální ale resetli ho a nahrály znovu a zavada zůstala prí mám skusit jestli se to stratí   ted na garančce jsem to urgoval znova a jen řekli že nemají novej software ...........urgoval jsem že se nekdy stane že při startu to zdechne at zkontrolují svíčky odpověď ..... jen když jim to ukáže na diagnostice jako závada  a nebo si to extra zaplatil  a to jsem za druhou garančku  zaplatil 7700 kč  dokonce mi zaučtovali dolití dvou litrů kapaliny do odstřikovaču  přitom  jak jsem vezl auto k nim jsem dolil do plna co jsem jim řekl si za rámeček nevzali ....nevím jak je to jinde ale v havířivě jsou totální lempli ani neumí z diagnostikou a podle mě nedelají co mají udělat ale třeba jim chudákům křivdím 

Tak podobné zkušenosti mám ze servisem v Plzni. Byl jsem tam několikrát, na rádio mi vždy řeknou, že nemají nový SW, že si nikdo jiný nestěžuje, naposledy mi dokonce řekli, že je to vlastnost. Problémy s motorem, kdy mi při zapnuté klimě a spuštěném ventilátoru chladiče přestane táhnout také neřeší, protože na diagnostice nic nevidí. Při první garanci mi rovnali přední dveře u spolujezdce tak, že zlomili sloupek. Opravili to, při prvních hicech se mi odloupla lišta u skla zvenku a madlo na dveřích zevnitř. To už držkovali, že jsem si to udělal já. Pak mi začala samovolně padat sedačka řidiče a vrzat. Závada se neprojevila - neujeli ani 1km! Na moje EMAILy nereagují, telefon mi už vytípnou. Když si stěžuji u zastoupení, tak mi pošlou víceméně do pr***. že si to mám vyřešit se servisem.

Opravdu lituju, že jsem si tohle auto koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Každopádně tohle je bordel neskutečný. Místo toho aby se Francouzi zamysleli nad tím co se o nich říká a snažili se nabídnout víc než ostatní aby toto vyvrátili tak nenabídnou ani ten základ. Když chce někdo získat dobré jméno, musí pro to udělat mnohem víc než ten který ho už má. Peugeot má být v dnešní těžké době rád za každé auto a nebýt arogantní. Já vím že je to o konkrétním zastoupení ale to je pro mne ten Peugeot s kterým jsem ve styku. Tohle by se stávat nemělo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, marabu napsal:

já už jsem tu též psal že jsem měl neboli mám stejný problém poprvé jsem to tam dovezl servisák přímo viděl co to dělalo že rádio uplně zhaslo jen zustal nápis že se aktualizuje ,nevěděli co s tím software prí sem měl aktuální ale resetli ho a nahrály znovu a zavada zůstala prí mám skusit jestli se to stratí   ted na garančce jsem to urgoval znova a jen řekli že nemají novej software ...........urgoval jsem že se nekdy stane že při startu to zdechne at zkontrolují svíčky odpověď ..... jen když jim to ukáže na diagnostice jako závada  a nebo si to extra zaplatil  a to jsem za druhou garančku  zaplatil 7700 kč  dokonce mi zaučtovali dolití dvou litrů kapaliny do odstřikovaču  přitom  jak jsem vezl auto k nim jsem dolil do plna co jsem jim řekl si za rámeček nevzali ....nevím jak je to jinde ale v havířivě jsou totální lempli ani neumí z diagnostikou a podle mě nedelají co mají udělat ale třeba jim chudákům křivdím 

Tak k tomuto mám iba jedno doporučenie - takýto servis už nikdy viac nenavštíviť a radšej si zájsť niekam inam, aj keď to bude možno od ruky. Tiež budem pri najbližšej garančnej prehliadke (tak za mesiac) riešiť jednu anomáliu s motorom (3008 a motor 1.2 130k) - občas kolísajú otáčky, je to citeľné hlavne pri pomalej jazde na 1. alebo 2. rýchlostnom stupni ale robí to sporadicky a nenašiel som žiadny súvis, tak som veľmi zvedavý na reakciu servisu u nás (Nitra). Inak to doplnenie kvapaliny do ostrekovačov je chrapúnstvo, tiež som si pred servisom dolial do plna a skontroloval som potom faktúru, ak by zaúčtovali čo i len 0,5L tak by zrejme mali na krku obchodnú inšpekciu. Ktovie, koľko ďalších vecí účtujú a reálne sa toho ani nechytia 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem z Havířova, ale jedu a telefonuji jen do Peugeot Ostrava, (pokud záležitost nesnese odkladu...jako třeba svolávačka)stačila mi jedna debata s šéfem Peugeot Havířov a dost. Všechny garančky dělám v jinén servisu. PEUGEOT V ČR JE TRAGICKÁ ZÁLEŽITOST.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...