Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dotyková obrazovka-funkce


Steefo

Recommended Posts

Jo...dík. Z toho mám trochu obavy, aby to šlo, protože to po mne bude chtít VIN....a já mám vyměněné rádio za jiné, které má nahrané můj VIN,ale  je pro vyšší modely aut, ptám se, nebude to problém? Protože konfigurace VINu (myslím si to,sorry) je číselná řada, z které jakýsi vzdálený datový obsah vyhodnotí, že můj model auta navigaci nemá. Rozuměj mi...já mám strach, aby mi ,,to" na co kliknu ,,dovnload data", abych nestáhl nějakou srajdu, která do mého rádia vyšší řady nepatří. Nevím zda mi budeš rozumět....pokouším se o logickou úvahu amatéra. 

Apropós, po nikom si neuzurpuji jeho soukromí (tel.číslo) , ale některé záležitosti tech. rázu se lépe vyloží ústně. A to si i tak moc nefandím, protože, když mi to bude i vysvětleno tak si nejsem jistý zda to zmáknu....toť vše. Takže budu hledat asi někoho, komu napíši VIN a ten mi to pošle na nosiči a já dle písemného návodu step by step to nainstaluji. Pokud mi nebudeš rozumět pochopím....jsem laik. Hodně věcí jsem si dělal sám, poradím i tady na fóru, ale, když neumím a neznám tak hledám.....

Pro úplnost, nevím jakou mám v současné době aktualizaci nav. TomTom a jak často se aktualizuje!..., ale do budoucna chci vědět jak na to. Měj se a díky. 

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tam origo nebyla, tak budeš mít problém ;)  pravděpodobně nevygeneruješ aktivační soubor k nahrání map ;) zda to lze nějak neofiko obejít ti neporadím.. s tím zkušenosti u NAC systému zkušenosti nemám.. ale jelikož se jedná o konektivní rádio, tak je to více než pravděpodobné, že se ti to nepovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo....Díky Máro, jen, abych to  nezmršil,zatím hledám u nás zda by to někdo nahrál na USB. Kdybys o něco zavadi tak dej vědět. Jsem zvědav, kdy propustí Google pro ČR Android Auto jen přes Bluetooth.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Určitě prohlédni fórum http://gpspower.net, je tam sekce peugeot/citroen, plno odkazů na stažení i návodů, pořádně pročti, je tam něco o neaktualizaci firmwaru versus nové mapy. V zásadě ale není s aktualizací problém. 

Fórum chce pochopitelně jednoduchou registraci, která za užitečný obsah určitě stojí. 

Link na konkrétní téma: https://www.gpspower.net/peugeot-citroen/343564-connect-nav.html

Link na téma Peugeot/Citroen:https://www.gpspower.net/peugeot-citroen.html

 

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokoušel jsem se zaregistrovat a nepustí mne to kvůli nějaké chybě.

Mám prosbu, pokus se zaregistrovat a pošli mi přihlašovací údaje. Někde d3lám chybu. Co? 

Upraveno uživatelem mirokoud
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Máš SZ, odkaz na stažení Europe Maps v17.0 WAVE2 přímo od TomToma.

Mára

PS:

Wave1
Expert (2017->)
Traveller (2017->)
Partner (2018-2019)

Wave2:
208 (2017-2020)
2008 (2017-2020)
308 (2017->)
3008-II (2016->)
5008-II (2016->)

Wave 3:
208-II (2019 ->)
508-II (2018 ->)
Partner (2019 ->)

Wave 4:
208-II (2020->)
2008-II (2020->

Upraveno uživatelem Markusenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Jinak jsem našel zajímavou vychytávku jak aktivovat funkce Mirrorlink, CarPlay případně zadní kameru pomocí přídavného adaptéru. Vše výhradně pro systém SMEG+ IV2!

Verze bez zadní kamery: ZL-SMEG-SMART

Verze se zadní kamerou: RL-SMEG-SMART

Cena není vůbec špatná, viz: zde nebo zde

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni tady na to. Jsou k tomu i recenze. Já myslím, že to řeší mirrorlink, ale co v případě, když používám AndroidAuto, veme to současně na jeden kabel s USB? A bude se to dát přepínat Mirror vs Andr.Auto?

 https://www.ebay.com/itm/123576653423

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj mám pár dotazů na peugeota 2008 rok 2013 1.2 vti.a jeho dotykovou obrazovku. Nějaká základní výbava....je tam USB konektor nebo hudba přes mobil a bluetooth? Jak vynuluju na budikach kilometry? A dá se tam nějak nastavit jednoduše čeština nebo mi ji tam musí někdo přes diagnostiku nahrát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nečetl, promiň. Nebyl by někde ke stažení na netu v elektronické formě? Aha toho USB jsem si nevšiml ani na cdčka.. jen mi tam svítí ikonka bluetooth tak snad případně aspoň tak tam nějak skrze mobil dostanu svoji hudbu krom rádia 😟 aha ty km jsem zkoušel milovat téma tlacitkama na stisk i krátké podržení a nic tak uvidím no 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...