Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotyková obrazovka-funkce


Steefo

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Použil som iba dve aplikácie AA Mirror a AAUnlock.. 

Treba mať najprv spárované auto z aplikáciou Android Auto 

V aplikácii Android Auto zapnúť možnosti pre vývojárov a povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov

Nainštalovať spomenuté aplikácie

Spustiť aplikáciu AAUnlock a udeliť root oprávnenie stlačiť UNLOCK  , vyskočí hláška o reštarte 

Reštartovať zariadenie a malo by sa odomknúť zrkadlenie aj pre ostatné aplikácie cez Android Auto.

Skúsim ešte AA Mirror Plus ak bude trošku viac voľného času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rootnuť musíš mobil aby si vedel udeliť aplikácií AAUnlock  práva.

Každé bežné zariadenie má svoje návody a ak to dodržíš tak by sa nemalo nič stať.

Klasickým rootom ti nefungujú niektoré aplikácie ktoré vyžadujú pôvodný softvér ( bankové aplikácie , Google Play ) ale dá sa aj to obísť .

Magisk je nová forma rootu ktorá dokáže udeliť práva iba danej aplikácii a systém ostane oficiálny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!

No já mám rádio s jednotkou SMEG a ta Android Auto neumí, je ale cesta jak s rootem obejít i nativní MirrorLink. Máš novější káru, tak to třeba půjde.

Mě to prostřednictvím Android Auto neudělá nic. Ale přes ten MirrorLink mi to stačí, naviguje to skvěle.

Už jen zjistit, zda nové Samsungy budou umět MirroLink :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravím, dá se na dotykové obrazovce zrušit nastavení elektro ekomódu nebo je nějak aktivováno automaticky? Lze mít zapnuté rádio i bez běžícího motoru?

(Když u stojícího auta s vypnutým motorem se vypne i rádio ).

Upraveno uživatelem vlk6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!

U mého vozu lze rádio samostatně zapnout i bez běžícího motoru a také i bez klíčů v zapalování - stiskem kroutíku na hlasitost. V dostupném menu obrazovky zrušit elektrický ECO (save) mod nejde, takže cca po 20 minutách se rádio zase samo vypne, ale záleží na stavu baterie, může se tak teda stát i daleko dříve. Pravděpodobně to nejde vypnout ani diagnostikou, neb to bude důležitá, sebezáchovná funkce vozu, aby bylo zachováno dostatek energie pro následující start vozu.

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj.

Dnes jsem zkusil aktualizovat firmware ve SMEGu IV2 z verze 6.3.D.R6 na poslední dosptupnou 6.4.A.R10.

Jelikož mě čeká v nadcházejícím období servisni prohlídka tak jsem to risknul, že když bude nejhůř, tak to v servise opraví, respektive, podle ohlasů na tento firmware, provedou novou konfiguraci audia (bluetooth), který má být potřeba když se mění čislo sestaveni firmwaru, tedy já z 6.3. na 6.4..

No update se povedl, novou konfuguraci audia přes diagnostiku to po mě nechtělo, spojení přes bluetooth funguje, zvuk stále perfetní. Funkce CarPlay a Mirrorlink zůstala zachována.

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, 

prošel jsem celé téma a chci si ujistit jednu věc - pokud mám P2008 s výbavou Active (r.v. 2019), tak ani Android Auto nezprovozním s palubním displejem? A výrobce nepovolí upgrade rádia nebo už to někdo zkoušel u dealera?

Upraveno uživatelem kurtn
Překlepy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám osobní zkušenost(mě vše chodí jak má) jen co jsem se dopátral, tak na android auto nemusí telefon umět mirrorlink ale auto musím mít podporu android auto.Já když jsem auto kupoval tak verze aktive mirrorlin ani android auto neměly.Nevím jak je to ted byli nějaké změny. Jestli chceš dej WIN mrknu jaký máš rádio.

Upraveno uživatelem zzipCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci. Můj telefon určitě neumí MirrorLink, Android Auto lze spustit, po připojení k rádiu se nestane nic. Podle zdejší diskuse a taky podle ofiko ceníku, auto s výbavou Active nemá MirrorLink (výjimku asi tvoří chlápek s P3008 ve zdejší diskuzi). VIN VF3CUHMRPKY062293. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohužel radio bez mirrorlinku.V nastavení radia by mělo být být vybrat připojení nebo něco v tom směru nevím přesně.Je tam bluethoot,mirrorlink,android auto a apple car.Pokud to nemáš aktivní což asi nemáš tak bohužel.Jestli jde mirrorlink nějak dodatečně povolit to netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...