Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dotyková obrazovka-funkce


Steefo

Recommended Posts

Ahoj.

Tak jsem zkusil experiment s těma aplikacema z videa a ani prd! Android auto se nechytá, pouze certifikované aplikace přes MirrorLink. Mám opakuji rádio starší verze SMEG, nikoliv Bosch nebo Continental. Ještě chci zkusit to rádio ve spojení s Iphonem, kdy by měl fungovat CarPlay.

Jinak má někdo z Vás v autě ten CD přehrávač v kaslíku před spolujezdcem? Jak to funguje s ovládáním na obrazovce?

Díky, Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem stahnul tu apku AA Mirror Plus ale nejde mi nainstalovat asi to bude  tím že jsem to zkoušel na samsungu s6 kterej má verzi androidu 4,1 což je asi nedostačující 

rád bych věděl jestli to pujde na (HW) P20 Lite ...že bych splznil mobil ženy 

Upraveno uživatelem marabu
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎17‎. ‎1‎. ‎2019 at 16:23, Markusenka napsal:

Ahoj.

Tak jsem zkusil experiment s těma aplikacema z videa a ani prd! Android auto se nechytá, pouze certifikované aplikace přes MirrorLink. Mám opakuji rádio starší verze SMEG, nikoliv Bosch nebo Continental. Ještě chci zkusit to rádio ve spojení s Iphonem, kdy by měl fungovat CarPlay.

Jinak má někdo z Vás v autě ten CD přehrávač v kaslíku před spolujezdcem? Jak to funguje s ovládáním na obrazovce?

Díky, Mára

CD v kastlíku mám, za 3000 jsem ho vzal, protože mám spoustu CD a nechce se mi stále něco kopírovat na flash. Nevím, co by tě ohledně ovládání zajímalo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám novou zkušenost s iPhonem 8. Mohu potvrdit, že iPhone 8 (a jeho CarPlay) na displeji auta funguje = plné zrcadlení plochy telefonu, vše se krásně zobrazuje.
Odzkoušeno na 2008ičce (výroba nejspíš druhá polovina roku 2018) – vyšší rádio "connect" – podle ceníku Peugeot nyní za příplatek 6000Kč. Respektive nová rádia by to měla umět v podstatě vždycky, jde jen o to, zda je služba Connect (respektive Apple CarPlay) softwarově v palubním počítači povolena (což za ten příplatek 6k je). Alespoň takové jsou zatím moje poznatky.

Upraveno uživatelem Jirka1982
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Děkuji za informaci. Zajímalo by mě, jak přepneš zdroj zvuku na to CD? Protože na obrazovce jako zdroj CD není, nemám. Je ale možné, že po připojení mechaniky se sama nabídka objeví, nebo bude nutná aktivace přes diagnostiku.

Je to schopné přehrávat pouze audio CD, nebo to dokáže přehrát i MP3 ?

Díky Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mám Peugeot 2008 Allure r.v. 2019 a mobil Samsung Galaxy S7. Ani za boha nejsem schopen zprovoznit Mirror Link. Stále mě to hlásí, ať připojím kompatibilní telefon. Dle Peugeotu je ale S7 kompatibilní s Mirror linkem. Android auto mě funguje skvěle. Mějaký nápad kde by mohl býr problém?  🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusit jinej kábl ne každý jde.Čím kratší a silnější tím lepší.V nastavení telefonu dej hledat mirrorlink a pak ho povol.Měly by tam být i nějaké aplikace tak aktualizovat certifikát.A v neposlední řadě trpělivost první propojení muže trvat dýl.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Po připojení telefonu k autu kabelem se tě to zeptá, na telefonu v jakém režimu má být telefon připojen, buď multimedia, přenos souborů, nebo pouze nabíjení. Zvol přenos souborů, bacha na to, když zvolíš pouze nabíjení, nepůjde komunikace! 

Mám odzkoušeno, že je nutné mít vypnuté v telefonu služby typu VPN a podobně, které ovlovňují síťovou komunikaci, to se pak telefon s autem taky nespojí.

Mám ale pocit, že auta v roce 2019 už MirrorLink neumí, umí MirrorScreen a Android Auto, ale muůžu se mýlit. V nabídce autorádia máš přímo nabídku pojmenovanou MirrorLink? V telefonu máš jako verzi Androidu, máš na něm ROOT, máš na něm originál SW, nebo custom ROM.

Trošku se to řeší i na XDA: https://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/help/mirrorlink-car-mode-t3335976

Prvně bych zkusil u telefonu zjistit zda není k dispozici novější aplikace služby MirrorLink od Samsungu, například na ApkMirror stránkách. Verze MirorLinku se postupně zlepšovali, byla verze 1.1, například i v Xperii Z1C a s tou se mi taky nedaří spojit, s vyšší verzí ale ano na Xperii Z5C.  https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=samsung+mirrorlink

Postup od Samsungu: https://publish.samsungsimulator.com/simulator/8d949c83-a10a-41d7-ac19-de9616f60aca/#!topic/připojení/použití_funkce_mirrorlink

Mára

Upraveno uživatelem Markusenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autě mám určitě nabídku MirrorLink. Telefon s verzí andoridu 8.0.0 (originál Samsung) a bez rootu. Všechno co jsi napsal jsem zkusil ale nic. Třeba ve Škodě Rapid mě chodí mirrorLink úplně bez problémů. Používal jsem Sygic Car Navigation úplně bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 2. 2019 at 10:27, Didisek napsal:

Mám Peugeot 2008 Allure r.v. 2019 a mobil Samsung Galaxy S7. Ani za boha nejsem schopen zprovoznit Mirror Link..

souhlas s tím co píše Markusenka. U novejch 2008iček se jedná o funkci 'MirrorScreen' a ne 'MirrorLink'.

Nevím sice přesně co mají v základní výbavě verze Allure, a tak se asi zeptám trochu blbě, ale víš jistě, že máš ve svém autě ten MirrorScreen aktivovanej?

Protože u verze Active v základu není (aktivovanej) a pokud jej zákazník chce, tak si to musí dokoupit. Chcou za to myslím 6000,-

Aktivace nepředstavuje žádnou hardwarovou modifikaci nebo jakýkoli fyzický upgrade (jak tomu bylo u starších verzí), ten hardware kterej vše potřebné umí už v tom autě je, jen je ta funkce MirrorScreenu deaktivovaná. Aktivace netrvá dlouho - servisák se k tomu připojí, povolí to, ověří online kódy a voilà, MirrorScreen funguje.

Takže pokud nemáš MirrorScreen v základu a pokud sis za to nepřiplatil, tak to znamená, že jednoduše to ve svém autě "nemáš" (=nemáš to aktivované)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím určitě, že to mám (byla to jedna z věcí, proč jsem se rozhodl pro výbavu Allure). V základní výbavě Allure je iConnect rádio které má jak Andoid auto tak i Mirrorlink. V nabídce rádia mám připojení MirrorLink ale to právě hlásí, že mám připojit kompatibilní telefon (i když dle Peugeotu je S7 kompatibilní). Pokud by to byl MirrorScreen tak co pro zprovoznění mám udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...