Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotyková obrazovka-funkce


Steefo

Recommended Posts

apropoo  že jsem tak smělý ……….. psal jsi že používáš navigaci zrcadlenou přes mobil mužeš mi napsat jakou aplikaci a jaký mobil  já toho vyzkoušel spousty  a dokonce o iphon 

a nikdy se mi nepovedlo dostat navigaci na obrazovku ,,,,,,, pokud budu předpokládat že se jedná o shodný soft   snad je šance   dík za vstřícnost   ……….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na android jsem tuhle aplikaci měl ale povedlo se mi na ni rozchodit jen to že fungoval hlasový doprovod (tedy jen to že když bylo třeba odbočit tak mi to do repro  auta řeklo ) asi sem nevěděl jak to nastavit 

a na iphone jsem car play nikde nenašel  asi jsem na to moula 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skús  takto 

https://support.apple.com/cs-cz/HT205634

Edit:

Takže Česko je tiež bez podpory pre Car Play 

Edit 2:

https://www.mobilmania.cz/clanky/chcete-i-v-cesku-pouzivat-apple-carplay-staci-vam-k-tomu-jednoduchy-figl/sc-3-a-1342951/default.aspx

Upraveno uživatelem Stano36
Doplnené
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Android Auto bude fungovať aj na tvojom aute

https://www.android.com/auto/peugeot/

Nie je to zrkadlenie mobilu ako screen mirroring je to iba zrkadlenie aplikácie Android Auto.

Navigáciu môžeš použiť Google mapy alebo Waze , sú to online navigácie ale v Google mapách si vieš stiahnuť offline oblasti a navigovanie bez internetu.

 

Upraveno uživatelem Stano36
Pridané video
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Celé to má ale háček, musí to umět rádio. To že je auto vyrobeno v roce 2017 a později neznamená automaticky, že umí Android Auto, nebo MirroScreen. Stejně tomu bylo i před rokem 2017 kdy byla rádia SMEG snad v 10 a více variantách, kde nejvyšší level bylo označení IV2, které umělo jak CarPlay, tak MirrorLink a podporovalo mimo Bluetooth většinou i WiFi, navíc se dělalo ještě ve dvou provedeních ( inovace ve výkonu procesoru).

Problém vidím i v nové politice online programování diagnostikou, kdy povolení funkcí v rádiu od Bosche, nebo Continentalu to musí dovolit konfigurace ke konkrétnímu VIN, jak mi bylo sděleno.

Jako novinka se objevila na trhu kabelová redukce, která umí i do Peugeota před faceliftem a jeho CAN sběrnic kompletně napojit  nové rádio po faceliftu. Zajímalo by mne jak to pak bude s kódováním, ale čas ukáže, když prodávají redukci, bude to umět někdo i nakódovat.

Osobně jsem za pomoci prodejce z Británie upgradoval jednotku rádia abych měl podporu staršiho MirrorLinku a využívám Sygic a zde doporučenou aplikaci Floating Apps. Až na malý problém, vyřešený bleskurychle komunikací s vývojářem aplikace vše funguje skvěle. Škoda, že telefony s podporou Mirrorlinku je dost málo a nové snad nejsou. Dělalo to Sony a Samsung to asi má i v S8, jest-li to umí i S9 nevím, kompatibilita je webu Mirrorlinku.

 

Aktuálně chci do auta přidat CD přehrávač do přihrádky spolujezdce, originál. Mám CD přehrávač, kaslík na něj a torzo kabelu.

Asi taky bude nutné ho následně aktivovat, protože v rádiu možnost CD není nikde vidět.

Mára

PS: jestli Machale22 nevíš co je root, tak se rozhodně do ničeho nepouštěj! Většinou je nutné odemknout bootloader, což vede ke ztrátě záruky za telefon (většinou). Je to získání práv ke kořenovému adresáři a řekněme práv administrátora, což umožňuje řadu úprav, nových nastavení, instalaci upravených aplikací. Je to mooc :)

 

Upraveno uživatelem Markusenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám výbavu Active bez mirrorkinku a ešte na predaji som vyskúšal Android Auto kvôli tomu že auto nemalo navigáciu.

Riešil som z predajcom aj to zrkadlenie a predviedol mi to a bolo to funkčné , vyzeralo tonami na videu

Takže na mojom aute to bolo vyskúšané a funkčné. Môj mobil má tiež Mirrorlink

Screenshot_20190115-185541.thumb.png.8edeb710e7fc4c66c85f28cc4b69a5ac.png

Upraveno uživatelem Stano36
Doplnené
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi máš jiné rádio i když jsem provedl upgrade  tak já mobil do displeje nedostanu a navigaci tím pádem taky ne  zatím zkoušeno na iphonu 6  s IOs 12

změna jazyka a regionu nepomohla mobil v car play nenajde auto …......jak se mi dostane do ruky zase nějaký  android tak to znova zkusím třeba to AA  Mirror Plus

buď má Mára pravdu a je to třeba i v dia někde zapnout nebo je to rozdílným rádiem  ……… mirroru Zdar a Peugeotu zvlášť

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Koukal jsem na to video a na odkazy pod ním. Jsou to aplikace vytvořené na podporu MirrorLinku pripritně pro Mazdy. Je otázkou do jaké míry ovlivní chod MirrorLinku, MirrorScreenu, nebo AndroidAuta na Peugeotech. 

Pak jsou aplikace upravené, které v telefonu s rootem dokáží spoustu věcí obejít a umožní zrcadlení 1:1, řeší to hodně Škodovkáři a koncerňáci. Podle videí a fór to jde, ale není to bohužel k masovému rozšiření, zatím.

Ty aplikace z videa jsem zkusil instalovat do staršiho telefonu Xperia, a zkusím co na to Peugeot.

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...