Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotyková obrazovka-funkce


Steefo

Recommended Posts

Co to to znamená že v servis boxu mají různé čísla ,jsem laik a moc tomu nerozumím možná srovnávám jablka a hrušky  ale honor 7 nebo honor 9 mají taky různá čísla a dají se u nich třeba zapnut wifi nebo nainstalovat aplikace stejně :D

add ...viděl jsem na yootube  jak pomocí flasch a nějakého firmware při zapnutí přehrál software a bylo vymalováno … škoda že tam nebyl odkaz na stažení  toho co bylo na flasch 

nicméně mám to nové a nechci až takhle zásadně do toho zasahovat . nevím jak moc jsou vstřícní v mém blízkém PEUGEOTU kde jezdím...že by mi řekli co a jak jde nebo ne ... ale zdá se mi že se tam odkazuje jeden na druhého protože nic neví když jsem si tam byl namontovat GPS Lokátor  tak mě ten od pokladny poslal za prodejcem a ten zase za el mechanikem  než přišly na to že to je jen napojení 2  dráty práce na 15 min ( účtovali  mi necelých 800 ) hrůza  ,rád dám každému vydělat ale za adekvátní práci ale tady jsem platil povaleče u pokladny a prodejce s nohama na stole co se dloubal v nose a ten jeden co to za ně odedřel v uvozovkách jde s pláčem u výplaty 

vrchol byl když jsem si kupoval gumevé koberce ty ještě šly 730kč ale za potahy 8400 kč které nejsou ničím zvláštní ..původně jsem se ptal jestli jsou z tygří kůže tak se  ušklíbl jestli si z nich dělám srandu :bojim 

sem to sice nepatří ale mám otázku jestli si sám udělám nástřik podvozku na zimu jestli to bude problém vzhledem záruky …….hezký večer 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nastavit tam asi něco půjde je tam několik stránek kde jsou okna které jdou odfajfknout ale osobně jsem to nezkoušel nerad bych něco pojebal 

na jedné stránce jsem narazil na možnost aktualizace softwaru s flasch  a na jedné ukládání na flasch  chtěl bych vědět co znamenají ty zip. soubory jestli to nejsou třeba styly obrazovek ,o víkendu bude více času tak zkusím postudovat 

a zítra jsem domluven s jedním servismanem co ma dia  že se mi podívá co vše pujde povolit a co ne , zeptám se ho i na tohle 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahoj,

před měsícem jsme v rodině koupili 2008 1.2 purtech 96kw, výbava ALLURE. Bez žádných dalších příplatků. Bez navigace, bez zadní kamery.  Infotainment tohoto vozu je pro mne záhadou.
Vypada přesně jako ten co je zde už nafocený. Problém ale je, že ten systém nic neobsahuje. Mám tam funkci Mirrorlink mam tam funkci na připojení Apple tel. Mirrorlink ale nefunguje a Apple tel. nemám.
Dále tam nikde nemám možnost palubního počítače. Prošel jsem to celé ale prostě jsem nenašel hodnoty typu průměrná spotřeba, dojezd atd.
Předváděcí auto bylo v té první výbavě Acces. Prodejce zmiňoval, že verze Allure má systém propracovanější ale mě příjde, že je stejný jako ve výbavě Acces? + tam nemam, nebo nemůžu najít údaje z palubního pc.

Jsou ty rádia stejné a liší se až tou nejvyší verzí GT line? Protože ta mi příjde, že vypadá uplně jinak. Díky moc.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, t0m3k87 napsal:

Ahoj,

před měsícem jsme v rodině koupili 2008 1.2 purtech 96kw, výbava ALLURE. Bez žádných dalších příplatků. Bez navigace, bez zadní kamery.  Infotainment tohoto vozu je pro mne záhadou.
Vypada přesně jako ten co je zde už nafocený. Problém ale je, že ten systém nic neobsahuje. Mám tam funkci Mirrorlink mam tam funkci na připojení Apple tel. Mirrorlink ale nefunguje a Apple tel. nemám.
Dále tam nikde nemám možnost palubního počítače. Prošel jsem to celé ale prostě jsem nenašel hodnoty typu průměrná spotřeba, dojezd atd.
Předváděcí auto bylo v té první výbavě Acces. Prodejce zmiňoval, že verze Allure má systém propracovanější ale mě příjde, že je stejný jako ve výbavě Acces? + tam nemam, nebo nemůžu najít údaje z palubního pc.

Jsou ty rádia stejné a liší se až tou nejvyší verzí GT line? Protože ta mi příjde, že vypadá uplně jinak. Díky moc.

 

 

 

 

- mirrorrlin musí umět i telefon https://mirrorlink.com/phones a jdou jen aplikace které mirorrlink podporují.Další možnost je Android auto https://www.android.com/auto/

- palubní počítač tam není jen mezi budíky

- allure a GT měly před rokem stejný "rádia" nevím jak ted 

Upraveno uživatelem zzipCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
před 17 hodinami, jaslov napsal:

Je možné zrkadliť externú navigáciu na display v aute?Napr. cez Mirrorlink ,alebo cez aux ,prípadne cez USB?Mám model GT - line ale bez navigácie.

Já používám přes mirrorlink Sygic car navigation. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.incar&hl=cs A přes Full MirrorLink | Floating Apps for Auto https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lwi.android.flappsauto jsem schopen spustit téměř cokoli z telefonu :super Pak by mělo jít ještě něco přes android auto to jsem ale nezkoušel.

Upraveno uživatelem zzipCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Jenom doplním zajímavé zjištění, když je v telefonu spuštěná služba VPN, tak se mirrorlink nespojí. VPN se musí deaktivovat, pak lze spojit, jinak hlásí konflikt síťových adres.

Byl jsem na Slovensku, navigace přes Sygic, hudba na pozadí přes videopřehrávač FloatingApps, paráda.

Škoda, že nové telefony z nějakého důvodu nemají uvedenou podporu Mirrorlinku.

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...