Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotyková obrazovka-funkce


Steefo

Recommended Posts

Ahoj.

Asi ano, já si název nepamatuju, tlačítka jsou tam dvě pod sebou, tak je to to spodní. Jestli je to skladovka, jinak nové auto s novou maskou, tou velkou, černou plastovou, tak tam už bude s největší pravděpodobností to nové rádio od Bosche, nebo Continetalu. Máš tam vestavěnou navigaci?

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já tam mám dvě tlačítka když vynechám to horní co je na hlasitost  spodní je MENU a nad ním je SRC  při stisknutí a podržení menu se ozve jen jakoby gong a nic se neděje když stisknu a podržím SRC tak se mi ukáže obrazovka viz níže co s ní ?

IMG_20180912_173459.jpg

Upraveno uživatelem marabu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Tak to vypadá jasně, už tam není autorádio od "MagnetiMatelli", ale to nové. Tím pádem už bez SoftWaru druhu SMEG. Na zahraničních fórech se uvádí, že by mělo podporovat ne MirrorLink, ale AndroidAuto, což jsou odlišné věci.

Ještě jednou, máš tam i navigaci?

Máš v menu položku, něco jako on line služby, nebo internet? Co se objeví, když na to klepneš dál?

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad lukáš ------ tak spolu jsme to neprobíraly na citronech jsem nebyl 

ad Mára zrovna foto tohodle nemám ale jak kliknu na conect app tak se oběví dvě ikony  sms a  foto/media ale funguje jen sms a to když je sparovanej telefon pře blutooth pak mohu číst sms a posílat sms 

zájímá mne proč je tam ikona ipad  ad druhá fotka nemám ipad abych ho mohl spojit jestli to náhodou nebude fungovat …..jediná věc co se mi povedla když jsem skoušel morrorlink jestli tam je tak jsem nainstaloval apku NaviPlayer  je tam spusta nastavení ale s ní se mi povedlo při spuštění navigace odesílat hlasový doprovod navigace do repráků 

jakmile navigace hlásila že budu odbočovat stlumilo se rádio a z repro zaznely pokyny  není to nic moc ale aspoň něco 

Screenshot_2018-09-12-20-35-06.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!

Zajímavá aplikace, ale pokud funguje MirrorLink, tak k tomu Sygicu další aplikaci pro funkčnost nepotřebuješ.

Jak říkám, s tímhle Ti těžko pomoci. U prodejce zjisti, zda je to rádio z řady "Conect radio", nebo si nech tady na fóru vyjet výbavu podle VIN a budeš mít jasno. Pokud tam není ikona MirrorLink a CarPlay vidím to špatně. Škoda, že nejde lehce nahradit jedno rádio za to druhé, mají odlišné konektory. K těm novým rádiím zřejmě nepůjde ani dodatečný modul který je dostupný pro rádia SMEG odd ADAPTIVU, nebo ZENECU.

Jinak je velmi pěkný držák na telefon s navigací, nebo samotnou navigací dostupný od Broditu, bez poškození interiéru vozu a bez šroubování.

 

Držím palce Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mého prodejce, to radia Bosh/Continental umí, je to ale zablokované a povolit to lze pouze on-line diagnostikou adekvatně k VIN, ciž znamená, že k tvému VIN to oficialne nikdy nepujde. Rikal, že driv slo vsechni, ted jen on-line a jeste zadat centralu :(

Mára

Ps: trosku mi prijde ten MirrorLink v úpadku, ale Sygic do toho šel a funguje super. Chtělo by to vymyslet ten neomezený full Mirrorlink, ale to je hudba budoucnosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Markusenka napsal:

 

Ps: trosku mi prijde ten MirrorLink v úpadku, ale Sygic do toho šel a funguje super. Chtělo by to vymyslet ten neomezený full Mirrorlink, ale to je hudba budoucnosti :)

plné zrcadlení telefonu asi nikdy nebude běhat korektně.používám apku https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lwi.android.flappsauto a pohoda není to sice zrcadlení ale maká skvěle 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, marabu napsal:

Tuhle apku jsem měl taky nainstalovanou ale dokud nedostanu nějakým způsobem mirror do rádia tak jde vše k šípku ….věřím v to že lidi jsou zvídaví a že na to někdo přijde :myslim

bohužel to "radio"to nikdy umět nebude není to jen v softu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...