Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotyková obrazovka-funkce


Steefo

Recommended Posts

Firmware / systém:
5.xxx, první vydání;
21.05.65.32, 8. března 2017 (odstraněno);
21.05.68.24, 6. dubna 2017;
21.05.78.22, 16. května 2017;
21.05.82.12, 1. srpna 2017;
21.05.90.42, 4. srpna 2017;
21.06.47.34, 1. prosince 2017;
21.07.16.32, 20. dubna 2018;
21.07.67.32, 15. února 2019;
21.08.22.32, 24. července 2019;
21.08.24.12, 14. prosince 2019;
21.08.25.12, 16. ledna 2020.
Nechci tě mystifikovat, ale myslím, že tady to je dle aktualizací.
Nejnovější (myslím, že máš wave 2 zkontroluj to na netu) https://majestic-web.mpsa.com/nas/e...-version_21-08-25-12_NAC-r0_NAC_EUR_WAVE2.tar
 
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Velickine, po aktualizaci map TomTom si schovej USB flash, nemaž soubory a nechej to na novou aktualizaci map. Až vyjde vložíš mapy do složky, kde jsou starší mapy, ale ty před nahráním a zformátováním smažeš. A taktéž u firmwaru NAC *******

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, mirokoud napsal:

Tak trochu mne trápí bezdrát-přenos v AA, aby to bylo vychytané....Android 11 mi přijde do konce roku a pak podám info....

Android Auto nebude fungovat bezdrátově protože auto neumí WiFi na 5 GHz ale jen na 2,4 GHz. 5 GHz je podmínka takže to nepojede. 5 GHz má rychlejší přenos a nižší latenci. Moc rád bych se mýlil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, mirokoud napsal:

Hele Velickine, po aktualizaci map TomTom si schovej USB flash, nemaž soubory a nechej to na novou aktualizaci map. Až vyjde vložíš mapy do složky, kde jsou starší mapy, ale ty před nahráním a zformátováním smažeš. A taktéž u firmwaru NAC *******

Tak teď nevím co mi tím chceš říct.. formátováním smažu úplně vše, tak to už ty nové mapy nahraju rovnou na čistý flash a aktualizuju ne?

Když teď zaktualizuju FW, tak mi vše ostatní vč. map a nastavení zůstane ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zatiaľ som to na tomto fóre nenašiel. Zaujímavá informácia o novej navigačnej službe a ďalších novinkách je na nepovolená reklama . Ak máte konto v peugeote a v appke MyPeugeot ste uviedli VIN vozidla, tak po otvorení stránky, prihlásení do konta, a kliknutí na "objaviť" vám oznámi, či je vozidlo kompatibilné pre novú službu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizoval jsem firmware, ale vůbec žádná změna se neudála...  Vlastně jedna, zobrazuje se mi ikona AppleCar, ale já mám Samsung, takže nic pro mě. Čekal jsem naivně nějaké nové funkce, ale nic. Takže jak jsem psal výše, uniká mi smysl upgradu, zatím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopitelně jsem nečekal nic zásadního, pokud jsou skryté chyby ve FW, ok. Jen konstatuju že mi to funguje úplně stejně jako předtím.. pak trochu nerozumím, proč tyhle aktualizace nejsou běžně dostupné na stránkách Peugeotu, a seženou se až když je nějaký šikula z fóra najde v Německu a poskytne nám je. Za to velké díky, zejména při aktualizaci map! 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Na stránkách Peugeot samozřejmě běžně dostupné jsou, jen s nějakým zpožděním a zřejmě se to uvolňuje po vlnách dle VIN. Na těch fórech je to asi hned když to někdo získá zřejmě bokem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mám dotaz.Ve středu jsem byl na garančce 3 letá.Po loňské aktualizaci SW a navigace se mi stávalo,že zamrzalo a resetovalo rádio.

Přehráli mi komplet nově SW i mapy.Kvůli nemoci jsem už nic nezkoušel.Dnes jsem musel jet,tak jsem zkusil navi.Celých asi 45km je na obrazovce i a hláška ,,stahování modulu,,.Je to běžné?Nebo co s tím. Míra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Ahoj, již od koupě se potýkám s problémy s rádiem Bosch. Po použití telefonu se sníží hlasitost rádia, obrazovka se sama vypne, rádio se během jízdy resetuje, odpojuje android auto. Řešil jsem to opakovaně v servisu, několikrát přehráli SW, pak už jim to ani nešlo, tak mi bylo řečeno, že to mám brát jako vlastnost. Mě se nakonec SW povedlo upgradovat, ale problémy se stupňují. Teď už obrazovka nesvítí třeba celý den, nepomůže vypnout motor, vyndat klíč a znovu nastartovat. Nemůžu tak nic nastavit ani využívat výbavu, třeba parkovací senzory. Občas také po couvání zůstane na displayi obraz auta i když jedu dopředu. 

Už jsem z toho zoufalý, obrátil jsem se i na zastoupení Peugeotu, ale ti mi dokázali zpět na servis. Tam je ale auto celý den nebo i několik dní a nic s tím neudělali. Máte s tím někdo podobné zkušenosti? Chci už odstoupit od kupní smlouvy, ale prý to není důvod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...