Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 2.1TD - cuká a nejede


svoji

Recommended Posts

ahoj,

před měsícem jsem musel měnit těsnění pod hlavou - bylo propálený mezi prvním a druhým válcem. Popis tady

Od popsané výměny a štelování předvstřiku podle poslechu a pocitu z jízdy, motor nemá pořádnej tah jak měl a občas při otáčkách (je jedno jakejch) sebou cukne.

Navíc po nastartování, když je studený, tak otáčky kolísají mezi 700 až 1100 ot než se ustálí - tak 5x prolítnou hore-dole. To před tím nědělalo.

Nevíte na co se zaměřit?

Spotřeba zůstala shruba stejně jako před tím.

Najeto po výměně cca 700km.

Při výměně těsnění pod hlavou se měnilo i výfukový těsnění, hlavový šrouby.

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: svoji

To vážně nikdo nemá tip?

ani Oddie??????

DOST TO ZALEZI OD VSTREKOV.NEVIEM CI SI MENIL,ALE DAJ ICH SKONTROLOVAT.A ESTE SI DAVAJ POZOR NA TEN RIADIACI VSTREK TEN S TYM SENZOROM.ZVYKNE SA POVYTIAHNUT ZO ZASUVKY AK JE VYCHODENA A HNED TO UZ NETAHA AKO MA.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díval jsem se na ten referenční vstřik a u spojovacího konektoru jsou odhaleny oba vodiče - sice jen cca 1mm, ale jsou, tzn. že by se mohli občas při otřesech i dotknout. Zatím jsem mezi ně vložil kousek plastový fólie. Ale chtěl bych to vyřešit pořádně.

Není možný to něčím zalít, nebo něco podobnýho? Vyměňovat celý ten kabel asi nejde - nejde o ten od konektoru k čidlu. Nebo dá se vyměnit ten \"od konektoru někam pryč\" ?

Mám teď subjěktivní pocit, že to jede líp a při startu to tolik nekolísalo.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...