Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Coupe 2.2 HDi


573v0

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Tak tak, k tomu nová spojka a dvojhmota, spodné uloženie motora, silenty na ramenách a hlavne konečne tie brzdy :D Snáď už na to nebude treba šáhnuť až do výmeny rozvodov :D ale ktovie...

P_20160524_155549.jpg

Upraveno uživatelem 573v0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Pred pár dňami to bol presne rok čo mám svoje milované coupečko, je teda na mieste menšie zhrnutie :D Pár tankovaní mi chýba, buď som sa ponáhľal a nevzal som si bloček alebo tankoval niekto iný. Robil som si hlavne štatistiku čo spraví so spotrebou značka paliva, aditíva alebo gumy ale vo výsledku aj tak najviac záležalo ako moc som sa daný deň ponáhľal :D 

suhrn2016.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto má za sebou ten to rok prvý (a dúfam jediný) veľký servis, pri 200500km. Cez sviatky mi začalo tiecť VT čerpadlo, než to nechať pretesňovať s neistým výsledkom, vzal som radšej celý repas, plus sa menili rozvody s pumpou, preventívne guferá na vačke aj kľuke, voľnobežka alternátora, všetky kladky, napínák remeňa, remeň príslušenstva, chladiaca zmes, motorový olej, filtre a menili sa stabilizátory na zadnej náprave + geometria. Stálo to neskutočnú pálku, no dúfam že tento rok už na to nebude treba šáhnuť :D Na rozvody a zadnú nápravu som sa chystal každopádne, to čerpadlo celkom zamrzí ale aspon žijem s dobrým pocitom, že dve najdrahšie veci na celom aute - 2hmota a čerpadlo - už mám vymenené a v záruke :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Cez víkend prebehla úprava sania - keďže mám fapoff, vytiahol som prebytočnú klapku a obtok a dal som tam prírubu čo mám od Johna už tak pol roka :D konečne som zohnal aj náhradnú hadicu od turba do IC, aby som nemusel rezať tú svoju :D 

IMG_20170114_163922792.jpg

IMG_20170114_182829559.jpg

IMG_20170114_182918764.jpg

IMG_20170114_191258966.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...