Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tuning205


Issbia

Recommended Posts

Původně zaslal: zoby

já jen zlehýnka a nenápadně. spíš to to chci dát do pokud možno nejlepšího stavu, s různýma malýma vychytávkama.

foto mám ve členech:

http://www.peugeot-club.com?clen=594

Přesně tak, velkej dojem udělaj kola, pak už stačí jenom pěknej spoiler s přídavnejma světlama a nějakou tu samolepku, tónovaný skla a je to.

Pak už jenom zbývá dráždit motor.

Pokud teda nechceš mít nějaký vytuněný auto k nepoznání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne, auto k nepoznani mit nechci, vim, že hodně udělaj kola, ale na ty zatim nemaj, spojler vepředu mam good, ted budu davat prahy a pak jenom neco na ten zadek a na folie se taky chystam, ale nejdriv bych to chtela mit ,,oplastovany,, a pak hlavne ty kola a pak teprv folie...jenom shánim nějaký fotky, abych viděla jak nějaký 205-ky vypadaj:o)

eště sem se chtěla zeptat, jak si tam můžu dát obrázek k tomu svýmu jménu?díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Issbia

ne ne, auto k nepoznani mit nechci, vim, že hodně udělaj kola, ale na ty zatim nemaj, spojler vepředu mam good, ted budu davat prahy a pak jenom neco na ten zadek a na folie se taky chystam, ale nejdriv bych to chtela mit ,,oplastovany,, a pak hlavne ty kola a pak teprv folie...jenom shánim nějaký fotky, abych viděla jak nějaký 205-ky vypadaj:o)

eště sem se chtěla zeptat, jak si tam můžu dát obrázek k tomu svýmu jménu?díky

opatrne s plastovanim prosim. pamatuj, ze v jednoduchosti je krasa :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Issbia

ne ne, auto k nepoznani mit nechci, vim, že hodně udělaj kola, ale na ty zatim nemaj, spojler vepředu mam good, ted budu davat prahy a pak jenom neco na ten zadek a na folie se taky chystam, ale nejdriv bych to chtela mit ,,oplastovany,, a pak hlavne ty kola a pak teprv folie...jenom shánim nějaký fotky, abych viděla jak nějaký 205-ky vypadaj:o)

eště sem se chtěla zeptat, jak si tam můžu dát obrázek k tomu svýmu jménu?díky

Myslíš určitě avatar. Ten tam dáš tak, že si ho najdeš někde na internetu a pak vložíš jeho adresu do kolonky \"avatar\" v nastavení údajů tady na foru

No a taky je dobrý udělat si interiér, některý modely nemají takový vybavení, který má např. GTI.

Já ve svém Looku jsem dával sedačky, středový výdechy větrání, středovej panel - tunýlek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Issbia

ne ne, auto k nepoznani mit nechci, vim, že hodně udělaj kola, ale na ty zatim nemaj, spojler vepředu mam good, ted budu davat prahy a pak jenom neco na ten zadek a na folie se taky chystam, ale nejdriv bych to chtela mit ,,oplastovany,, a pak hlavne ty kola a pak teprv folie...jenom shánim nějaký fotky, abych viděla jak nějaký 205-ky vypadaj:o)

eště sem se chtěla zeptat, jak si tam můžu dát obrázek k tomu svýmu jménu?díky

ona má GT;)

Myslíš určitě avatar. Ten tam dáš tak, že si ho najdeš někde na internetu a pak vložíš jeho adresu do kolonky \"avatar\" v nastavení údajů tady na foru

No a taky je dobrý udělat si interiér, některý modely nemají takový vybavení, který má např. GTI.

Já ve svém Looku jsem dával sedačky, středový výdechy větrání, středovej panel - tunýlek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdej si musi uvedomit ze u tuningu je to procentualne asi takhle:

40% kvalitni lak

30% pekny kola+snizeni

20% bodykit

10% ostatni

Pokud to jde,prvni do ceho investovat jsou kola+podvozek. Pokud mate silene oplastovany auto s nadhernym lakem ktery vam sedi na nejakych 14\" originalnich kolech tak je to spis k smichu nez k uznani. Naopak pokud mate auto v seriovem stavu s nizsim tezistem a peknyma velkyma kolama tak je to hned lepsi. Dalsi na radu by mel prijit lak.Schvalne se podivejte kolik tech hezky upravenych aut v casopisech si postaci v exterieru s temahle trema vecma ... lak+kola+podvozek. Ja budu prez zimu trosku ladit svou 106 GTi a taky na to jdu napred kolama a podvozkem a kompletnim vyfukem+filtrama. Na jare pak bude lak+spoiler. O interier se nestaram protoze vyhodim vse nepotrebne vcetne elektriky v zrcatkach,tapicirungu,zadnich sedacek atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je tuning spíš věc,která spočívá ve vylepšení jízdních vlastností,pocitu zjízdy a zpříjemněním jízdy.Estetiku neberu jako tuning,ale prostě jako estetiku(řadím do toho,teda spíš plasty)pěkný kola bejt musej :).Ale když si to vemu tak je nejdůležitější aby auto bylo nejprv pořádjně spolehlivý,bezpečný a způsobený provozu :) jinak mám peugeota,protože se mě líbí a proto nebudu měnit vzhled spojlerama atd:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že tady se nějakejch fotek s vytuněnou 205 nedočkam:)

bych nějak shrnula všechno co ste mi tady napsali-kola ty každopádně plánuju, chtěla bych je na jaro, ted tam mam plecháče:( ale hlavně na to asi nemam tolik peněz chodim do školy a doma si o takový částky řikat nemůžu, hlavně když si myslej, že to auto stačí tak jak je hlavně že jede:) a kola-to když si o ně řeknu třeba k blížícím se Vánocům, tak si div neklepou na čelo, jako proč když kola mam, no doma to prostě nechápou:roll jinak, chtěla bych mít uplně luxusní auto, ale na to nemam prostě moc financí, tak se snažim zatim aspon o ty plasty-což pro mě neni tak finančně náročný a aspon trochu tomu rozumim...třeba sportovní podvozek a tak(a hlavně silnej motor:D v jízdě rychle si nemůžu pomoct akorát mě potom trochu brzdí spotřeba což sou zase finance:) no každopádně už bych si asi nekoupila slabší auto než 1,6) by se mi líbilo mít taky, ale tomu už tolik nerozumim-to znamená, že bych si to musela dat nekam udelat a na to zase nemam:myslim , tak že s mejma financema je zatim v dohlednu sehnat nějakej spojler na zadek - KOLA - folie potom muziku a tak ted moc neresim, to bych resila asi az jako poslední, interiér se mi líbí takovej jakej mam, ten bych nijak nemenila, akorat pak pošít sedačky:) no a na ten podvozek si budu asi muset nějak potom našetřit....a s tim ,,oplastovánim,, to žádnej extrém , to se mi pak nelíbí-decentně = nejlepší...jinak sem si koupila pažoutka protože je good, neni tak drahej a nevypadá hranatě jako auto podobnýho roku, sem na něj čekala jak na smylování:super ani sem o jinym aute nepremejslela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No samozrejme ze tam chybi motor. Pac jsem jaksi vydedukoval ze se tu mluvi hlavne o estetice. Do motoru je toho moc. Ja osobne ale do sve 106 GTi budu davat pouze filtr a komplet vyfuk. Spojka,prevodovka a cela predni naprava(cepy,poloosy) jsou uz tak dost namahane tim motorem v seriovem stavu takze nejaky zvysovani vykonu je sice pekna vec,ale nechci kupovat spojku kazdej rok a co sest mesicu menit poloosy. Auto uz je samo o sobe dost silny a mne staci stovka pod 8s. Co se tyce brzd,kotouce mam na vsech kolech a ted jsem upgradoval brzdovy desky a kapalinu. Co se tyce podvozku tak sportovni je jasna volba pro kazdeho tunera :-)

ad fotky 205 ... nejake dodam .. UK je v tomhle vecna inspirace,tamni Pug 106,205,206 a 306 scena je obrovska a kvalitni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...