Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Renovace nápravy?


GROM

Recommended Posts

Zdravím,

začalo mi šmajdat zadní pravý kolo a z nápravy jde divný skřípání,když autí dávám na hever nebo z něj vysedám.

Poraďte pls-co s tím.

Mám jít hned na renovaci???

Pokud ano,nemáte nějaké kontakty na servis na Havlíčkobrodsku,co repasuje nápravy?

Všem předem díkas za rady :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej,díkas chlapáci,to je ode mně z Ledče kousek.

Na diskuzi jsem našel jen Příbram,trošku z ruky,ale když sem tam volal,tak byl velice ochotný a co sem tady na ně četl,tak jsou v pohodě.

Uvidíme co tady v Humplu,jestli se osvědčí :super nebo ne.

Znovu díkas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příbrami na to na objednání dávají na místě 3hodky muzu dom a hlavně 5,5tis.kč.

Kdežto v Humpolci o litr víc-to je síla,ale zas je to ode mně 30km,tak já nevím :myslim ještě se rozhodnu,přesto díkas moooc. za radu.

PS:Rebik-juknu na vaše stránky-lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rebik,kdyz uz tedy,mohl by si mi hodit podrobnosti od vašeho servisu-nevěděl sem,že take repasujete nápravy.

:D

Když už,tak a? mám informace na 100%,jelikož do Prahy je to ode mně absolutně nejlepší cesta,samozřejmě,když nepočítám Humpolec,ale tam nevím,jestli mi autí udělají na počkání.

Díkas moc za odpověď :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V klidu,

1.Sem nevědel absolutně nic o Příbrami a podle toho,co sem tady četl za názory na Příbram,tak to je normální v pohodě servis,tak sem si s tím nedělal velký přemýšlení.

2.Tu cenu sem nadhodil,protože je pro mě cena dost důležitá(nejsem Bill Gates),ale zároveň mi jde hodně o kvalitu,takže,pokud se dozvím,že v Příbrami je to na h..,tak tam samozřejmě nepojedu a radší dám nějakých 2,5tis. navíc do jiného servisu.

3.Jaký je v Humpolci servis,také nevím.Proto sem se ptal tady-to,jaký má kdo stránky na netu,nevypovídá,jaký je doopravdy a už vůbec nic se z nich nedovím,jen snad tu cenu.:D

A pokud mi třeba kámoš řekne,že mám jet k Vám než do Humplu,tak radši pojedu do Prahy.

Ale nic ve zlým,ale o vás vím to samé,jako o dalších dvou servisech,proto se ptám-od toho je fórum,ne?:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslím ,že o Příbrami se tady toho psalo dost, nebudu se vyjadřovat osobně....., hledej

V Humpolci bude dobrý servis, jednak to dělají často, jsou Autofrance a jsou i soustružnicky zdatní, kdyby bylo něco s ramenem a především ti /nebo i my/ nechají tvoji nápravu, v Příbrami dostaneš nápravu neš?astníka před tebou, což nemusí být poznat jinak než až na geometrii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OUUUU,už sem doma.

Je mi konečně jasné,co to znamená-což mi dost ulehčilo práci-takže velice děkuji za všechny moje dotěrný otázky,prostě chci moje autí mít v poho,ale taky za rozumnou cenu.

Takže se měj O.K. a zas někdy.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,jen Ti chci napsat,jak sem dopadl Tebou zmiňovaném servisu.

Teď nenarážím na kluky machaniky,ale prodavač,co mi vše vysvětloval začal slovy-\"cože???306,to jsou jedny z nejhorších aut a peugeoti vůbec,to jsou střepy\".

Pak se dostal na to,že ta náprava určitě za 6,5(co mají na stránkách napsáno),to určitě nebude,že minimálně za 12-16tisíc.

A konči tím,že se diví,jak vůbec tyhle špatně konstruovaný auta můžou jezdit po silnicích.

A jak jsou TD nejhorší motory,kdejaká jiná auta jsou o hodně lepší.

Utíkal sem od tamtud,jak střelený-takový prodavač jim moc kšeftů nesežene.

Pojedu kamkoliv jinam,jen ne k nim.Strašný přístup.být tam ještě dýl,tak svý autí zapálím a půjdu se oběsit-:bojim

Tak zatím zdárec a asi se Ti ještě ozvu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak to je prdel. A nešel se ten obchodník třeba mrknout jak mu mechanici pracujou a nespadl mu klíč na hlavu? Nebo v horším případě kus nápravy? :D

Z toho si nic nedělej, někdy prostě narazíš na debila.

Podle mě jsou Peugeoty a Citroeny co se týče kvality dieslových motorů jedny z nejlepších aut, ne nadarmo se o klasickém atmosferáku říká, že je to nesmrtelný motor. A TD holt vydrží o něco míň.

Příště tomu expertovi, řekni a? si po ránu pořádně protře očí, aby viděl co jsou dobrý auta. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš co?Mě to spíš připadá,že jen tenhle debil-prodavač,dělá tomu majiteli servisu,pěknou ostudu-on vidí svoji práci placenou od hodiny a je mu jedno,co bude komu říkat.

Kámoš tam byl dneska a ten samej týpek mu hned na začátku řekl,že je to auto na odpis,když potřebuje nový ložisko do kola,že je v háji celá náprava-atd.A to má kámoš 306 sedana a v plný palbě rok 98 a dost v pořádku. :D,ale už byl na něuj připravenej ode mě :)))

Každopádně,tam nejedu.:bojim Je to síla.Nejhorší je,že kvalitní servis,který znám nejblíž ode mně,je v Praze:roll

Takže budu dál hledat po okolí,jinak valím do praglu.

Měj se O.K. a bacha na takový blbce.

PS:Ani vlastně nevím,v čím jezdí on:myslim:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GROM: To si z Ledče n.S. stěžuješ, že nejblíž musíš do Prahy?

Já jel k Vašendům repasovat nápravu až z Prostějova, což mám určitě dál. A nelituju toho, ti kluci tam byli ochotní strašit do desíti do večera, jen proto, abych se mohl ten samý den vrátit na Moravu, protože jsem v Praze nepočítal s ubytováním, takže jsem neměl nic domluveno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo,stěžuju,ale neříkám,že jsem na tom nejhůř-před Tebou se skláním.:papa

Ale prostě je to škoda,že jsou občas lidi zbytečný idioti :)

Mimochodem,asi to k Vašendům potáhnu taky-už nevím,kam jinam bych se vetřel-a když to dnes vidím,tak sice jde o dobrou cenu,ale jestli ušetřím 2litry a pak někde nechám kolo ve škarpě:D,to se mi fakt nechce-lol

PS:Že bych také na vlastní podvozek poznal,legendární Vašendovce???:D

A? Vám to všem jezdí bez poruch.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO GROM: Ahoj, nevím kdo je tu za blbce, ale pravděpodobně to budeš ty a ne ten kluk od domina. Mimochodem tady píšeš spoustu nesmylů, to že ti řekli 12-13 tisíc je pravda, ale uz se nezminujes v jakým ta náprava je stavu a co všechno se na ní musí dělat a že si nejsi schopen tu nápravu ani sundat.

oni ti řekli toto:

6500 - holá náprava která je vyndaná z auta a přivezeš jí. Spočítej si na ní co se mu sí dělat, myslím že ti hodně lidi řekne, že to není špatná cena

Pak jsi přijel ,co by stálo to vyndat a nandat

1500 - demontáž

1500 - montáž

Navíc ta zatuhlá náprava nepérovala, auto pérovalo jenom na kolech, čili to drží na 4 silentbokách, které pravděpodobně budou v hajzlu. Horní silentbloky stojej mezi 2300-2500 a jsou tam dva a spodní jsou každej po 500 Kč. A to nemluvíš o trubkách a o dalších věcech, které se ještě můžou posrat.

Dominovce znám co jsem začal s BX v roce 97 a mnohokrát už dobře pomohli a udělali kvalitní práci, ty kluci včetně prodavačů tam nesou žádný blbci a když ti řekl, že by si 306 nikdy nekoupil, protže vidí, kolik jenom repase zadní nápravy stojí,tak měl svůj názor a vzheldem kceně, když to srovnáš např. s fábií opodstatněný. Je to jeho názor.

Víc doufám napíši oni o tomto případu, kluci od nich mi volali, že jim to někdo z místních uživatelů poslal e-mailem, protože oni sem standardně nechodtí.

Jinak zdravím lidi od Valdy, kluci s doporučením jste se nespletli je to kvaltiní servis. Jenom něktěří lidé si myslí, že špína se dá házet jen tak, což je bohužel v době internetu možné. A že všechno jim někdo udělá za hezkej pohled. Holt když nemám na kvalitní opravu peníze, tak alespoň budu pomluvat. Valda sem rád určitě hodí vlastní kalkulaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...