Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypln vyfuku


AKCZ

Recommended Posts

co je to tlumení výfuku? já mám díru skrz celej tlumič :aut:D:D:D

bude tam nejaká vata co vydrží nějakou větší teplotu ;) kdysi jsem se snažil ten svůj utlumit tak jsem měřil teplotu uvnitř a když jsem tomu dal kouř do kopce a v létě tak jsem naměřil i 300°C uvniř, jestli je to reálný nevím, ale nedával bych tam jen tak nějakou běžnou zatu co při 100°C hoří. Zkus mrknout do starších návodů na výrobu výfuků na hlavní stránce co tam dávali :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam jsem to prohlizel jako prvni ale meli tam neco co neznam a ani sem na netu nenasel blizsi info..

Původně zaslal: mk405

co je to tlumení výfuku? já mám díru skrz celej tlumič :aut:D:D:D

bude tam nejaká vata co vydrží nějakou větší teplotu ;) kdysi jsem se snažil ten svůj utlumit tak jsem měřil teplotu uvnitř a když jsem tomu dal kouř do kopce a v létě tak jsem naměřil i 300°C uvniř, jestli je to reálný nevím, ale nedával bych tam jen tak nějakou běžnou zatu co při 100°C hoří. Zkus mrknout do starších návodů na výrobu výfuků na hlavní stránce co tam dávali :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.. o kousek jsme tedy pokrocili ale ma to jeste nejaky typovy specifika a kde to nejlepe sehnat pripadne cenove relace?

Původně zaslal: Capy

Tak sem se ti díval do plánů na výfuky na škudky ale to je stejný.Píšou tam že se to má vyplnit skelnou,čedičovou nebo ocelovou vlnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak ani ja ani kolega take nechceme leseninovou trubku.. viz. ladeny vyfuky (mam z trhu pocit ze vetsina je jen pruchozich a zvuk moc netlumi) .. mam predstavu o zadnim tlumici ktery tlumi zvuk ale pri vyssich otackach se dostava do toho spravneho zavodniho (neboli lahodneho) poslechu :super Jenze takoveto tlumice stoji ranec..

PS: Za 3500,- original se mi zda dobry?!

Původně zaslal: Vvitty

2AKCZ: no jo, 3500,- v nakupu je hnus :bojim, ale asi mi na jare nezbyde nez se taky po necem takovym poohlednout... kdyz ja tam nechci jen lesenarskou trubku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Vsak ani ja ani kolega take nechceme leseninovou trubku.. viz. ladeny vyfuky (mam z trhu pocit ze vetsina je jen pruchozich a zvuk moc netlumi) .. mam predstavu o zadnim tlumici ktery tlumi zvuk ale pri vyssich otackach se dostava do toho spravneho zavodniho (neboli lahodneho) poslechu :super Jenze takoveto tlumice stoji ranec..

PS: Za 3500,- original se mi zda dobry?!

Původně zaslal: Vvitty

2AKCZ: no jo, 3500,- v nakupu je hnus :bojim, ale asi mi na jare nezbyde nez se taky po necem takovym poohlednout... kdyz ja tam nechci jen lesenarskou trubku :D

no ja tam neco takovyho mam :) ladeny vyfuk a potom je tam momentalne koncovka od Remusu... tak az pokoupis, rad si poslechnu :)

momentalne mam zajimavy zvuk tak od 3500 otacek, nejlepe to vyzni v prazdnem letenskem/strahovskem tunelu na dvojku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak nějak :D

když dáš drátěnku tak je vejfuk o dost težší :o tak bacha :P

zkus hledat něco jako \"racingová výfuková vata\" ta se dá sehnat, je k tomu i určená, měla by vydržet 1200°C, je dost mastná - finančně :aut jen nevím kde jí prodávaj, ale zkusil bych to přes stránky rally :mrk

[upravil dne 9/12/05 mk405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli chceš pošlu ti tovární výkresy ny fýfuk na favorita aškodovku skupina A.Čedičová vata je normální isolace do baráku,doporučiju spíš takovou hutnou aby se namusela tolik pěchovat.Je kamene takže vydrží dost velký teploty bez obav.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusi to byt zrovna zvuk ladenyho zavodniho motoru :) ale rozhodne nepreferuju tuning za X tisic ktery se da lehce udelat dirou do vyfuku :papa (aspon me to tak kolikrat u nekterych aut pripada :myslim)

PS: Ja osobne se ve vyrobe vyfuku moc nevyznam ale kolegacek se proste rozhodl takze shanim informace.. btw. co rikas tomu navodu tady na strankach P-C?

Původně zaslal: Capy

A jestli chceš ten sportovní zvuk co maj závodáky ne ten hroznej hluk tak doporučuji 3komorový fýfuk,musí mít ekpanzní komoru.P.S.jinak toho zvuku se bez závodnígo motoru nedá zcela dosáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Nemusi to byt zrovna zvuk ladenyho zavodniho motoru :) ale rozhodne nepreferuju tuning za X tisic ktery se da lehce udelat dirou do vyfuku :papa (aspon me to tak kolikrat u nekterych aut pripada :myslim)

PS: Ja osobne se ve vyrobe vyfuku moc nevyznam ale kolegacek se proste rozhodl takze shanim informace.. btw. co rikas tomu navodu tady na strankach P-C?

Původně zaslal: Capy

A jestli chceš ten sportovní zvuk co maj závodáky ne ten hroznej hluk tak doporučuji 3komorový fýfuk,musí mít ekpanzní komoru.P.S.jinak toho zvuku se bez závodnígo motoru nedá zcela dosáhnout.

Ten návod tady na stránkách je podle mého překopanej tovární výfuk na favorita skupiny A.Teda vypadá zcela stejně.Měl by splnovat určité limyty na hlučnost(myslim že je pod 100decibelů)Je sice složitější něž obyčejná děravá trubka,ale nemít diesla tak bych do toho šel taky.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...