Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde koupit Autocad levněji starší verzi?


mk405

Recommended Posts

Ahoj,

nevíte náhodou kde kopit nějakou levnější klidně i starší verzi Autocadu asi nejspíše LT? Acad LT 2006 stojí 37.000,- což je moc na občasné kreslení, stačilo by klidně z druhé ruky starší verze ale jen legální, žádné černé kopie. díky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to pro známého do firmy, jenže na občasné kreslení se mu to 40.000,- nevyplatí. takže by mu stačila starší verze od někoho kdo koupil novou nebo ruší činnost.

věci oklo klíču jsou mě známé, klidně to muže být verze i s klíčem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přes google jsem hledal ale nenašel. Předpokládám že přes warezové fóru a se serial nm. najdu jen nelegál a to nepotřebuji.

možná se vám to zdá divné, ale občas někdo chce legální software a to opravdu legální, ne v uvozovkách. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

přes google jsem hledal ale nenašel. Předpokládám že přes warezové fóru a se serial nm. najdu jen nelegál a to nepotřebuji.

možná se vám to zdá divné, ale občas někdo chce legální software a to opravdu legální, ne v uvozovkách. :P

LT neumí 3D a verze pod 2004 neuměj otevírat nové výkresy a to tak, že vůbec.

I na LT se dá koupit výhodně upgrade, ptak se toho moc lidí nezbavuje, ale v roce 2004 přešel Autodesk na metodu platby za technologickej upgrade.

ještě je tu jedna věc a sice, že staré verze vyžadují HW key, který zase namá rád WinXP a se staršími Win, bych ten počítač raději vyhodil, než provozoval.

Myslím, že 2002 už má Cdillu a dá se rozběhat pod XP.

Takže pokud potřebuješ 2D scháníš konkrétbě 2002LT a pokud 3D tak 2000 hodně štěstí pane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to vše mi je jasné.

ještě se zkusím zeptat jinak:

jaké jsou možnosti koupit nějakej jinej kreslící program řekněme do 20.000,- aby v něm bylo možno dělat výkresy a nejlépe kdyby to bylo exportovatelné do cadu, víte o něčem takovém?

vím že existuje Varicad takovej levnější cz produkt ale co jsem zatím viděl je trošku problém v komunikaci s Academ, takžetřeba něco podobného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...