Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chci znova do autoskoly!!


Guest DD

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Původně zaslal: kšanda

mámě tě Dodo:D:D:D

Taky mě to napadlo :D:mrk:papa

Pánové, pánové. :grr Nes..erte mě! :grr Já jsem v jádru klidnej člověk :grr Ale když se nas..eru, tak mám v kufru basebalovou pálku a to je teprve mazec. :grr :grr :grr

Jinak pohoda. Podle \"dialektu\" bych řekl klasickej Pražák. :roker:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak je to fakt hustý, ale ještě pohoda. Ten jenom řve, ale pamatuju brněnskýho učitele, který to dokázal během jízd zařídit tak, že byli i 2 žáci, kteří museli po jeho \"lekci v řízení\" vyhledat lékaře. :xvul:o

Nechápu taková individua. Kdyby dodržel osnovu, tak jestli jezdil žák nebo nejezdil, valil by na cvičák a nezkracoval si takhle život. Psychopat jeden.:xvul

[upravil dne 6/12/05 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to byl jen vtip:D

doporučuju naštíplou násadu od sekerky. je krásně lehká a dá se s ní rychleji manupolovat než s basebolkou. taky je kratší takže se dá zastrčit pod sedadlo spolujezdce.nejsem žádnej mlátič ale v dneštnim světě je dobrý mít se čim aspoň trošku chránit. i když proti pistoli je násada krátká (naštestí né moje zkušenost). taky přemejšlim že si tam dám model magnum 45

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:bojim:bojim:bojim...mně úplně buší srdce....bych z něj měla infarkt a nikdy už bych řídit nechtěla...jak on vždycky zařve, tak si učůrknu strachy :bojim:bojim:bojim...no ovšem jestli pánové machrovali, že už s autem jeli, tak se celkovému naštvání instruktora nedivím...ale i tak....

.....pane Macháčku, omlouvám se, jestli jsem někdy doma plakala, že už na Vaší hodinu jízdy nikdy nepůjdu, že mě to nebaví, že je to hrozný a že se mnou za jízdy vůbec nemluvíte....DĚKUJI!!! :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toz je to dobry ale jako to neni hrozny vubec mel jsem v autoskole instruktorku ktera byla drnejsi nez tenhle chlap ta instruktorka dokazala cloveka tak servat ze si pak pripadal jako menecenej uplne jak jsem to slysel jsem si na ni vzpomel.. No ale asi byla trosicku zaujata proti chlapum protoze kdyz mela holka jizdu tak na ne tak nervala a na kluky rvala podobne jako tenhle borec.... Jinak tohle by na me zkusil tak by si takhle zarval naposledy....:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tazman

Já měl inststruktora také v pohodě. Možná to bylo tím že mi nemohl kontrolovat rychlost, protože jsem jezdil Favoritem kterej měl vykuchanou přístrojovou desku (otáčkoměr, rychloměr)

No ja me instruktora na traktor co byl 10 minut ticho, pak najednou neco zarval, a zase byl 10 minut ticho :))) A pak druhou kdyz jsem delal auto, tak to byla znama myho tatky, a ta jen porad kecala vsechno mozne jen ne o aute, i kdyz uz jsem v te dobe mel najezdeno na traktoru a motorce, a dokonce sem se ji musel porad ptat kam mam teda jet, jinak by me i to zapomela rict :) to byla pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tazman

Já měl inststruktora také v pohodě. Možná to bylo tím že mi nemohl kontrolovat rychlost, protože jsem jezdil Favoritem kterej měl vykuchanou přístrojovou desku (otáčkoměr, rychloměr)

JO tak to sem mel v autoskole taky ze instruktorka rvala na lidi co chodili po olmiku na cervenou a tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...