Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubní počítač + tempomat 206+


jirka1297

Recommended Posts

Ahoj, všude jsem našel jak dodělat palubní počítač na 206, ale nevím jsetli to má 206+ stejně. Mám 1.4HDI 2012 a displej viz. foto asi je to display A. Páčka nejde zmáčknout a chápu, že tlačítko musím dodělat. Další otázkou je tempomat, jestli stačí dodat páčku nebo něco víc. A se vším potom do origo servisu na diagnostiku, aby mi to povolili, nebo stačí i nějaká jiný diagnostika. Dík za rady

post-41852-0-35534800-1452963058_thumb.j

post-41852-0-07008200-1452963076_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Display stačí vyměnit a aktivovat na diag, na tempomat se podívej pod pedály jak tam máš spínače.. měl by si mít i na spojce ;) 

 

Jinak diag jedině origo Peugeot, přes uni OBD s tim moc neuděláš.

 

Pošli mi do SZ vin, podívám se ti do schémat. jsem ti to schopen i na origo diag aktivovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak palubák dorazil, dal jsem ho tam. Funguje i bez povolování v diagnostice (nevydržel jsem čekat na ní, protože přijde až na začátku květnu, blbě jsem to objednal), ale co mi nefunguje je radio. Nevím zda je to tím, že něco není povoleného v jednotce, nebo že toto rádio s tímto displejem nebude fungovat. Jinak dokázal jsem tam dostat při 90 km/h 1,9L :)

post-41852-0-46595800-1457006264_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
V 3. 3. 2016 at 12:58, jirka1297 napsal:

Tak palubák dorazil, dal jsem ho tam. Funguje i bez povolování v diagnostice (nevydržel jsem čekat na ní, protože přijde až na začátku květnu, blbě jsem to objednal), ale co mi nefunguje je radio. Nevím zda je to tím, že něco není povoleného v jednotce, nebo že toto rádio s tímto displejem nebude fungovat. Jinak dokázal jsem tam dostat při 90 km/h 1,9L :)

WP_20160303_12_31_07_Pro_LI.jpg

Ahoj, odkud jsi prosím tě objednal ten display a páčku ? mám asi stejné auto ( PEUGEOT 206+ 1.4 HDI - 50kW - r.v.2011 VIN: VF32M8HR0BY122754 ) a chtěl bych taky vyměnit  display - teď mám ten jednořádkový a chtěl bych ten multifunkční. 

Předem díky za odpověď :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 1. 2016 at 18:53, ChouLu napsal:

Display stačí vyměnit a aktivovat na diag, na tempomat se podívej pod pedály jak tam máš spínače.. měl by si mít i na spojce ;) 

 

Jinak diag jedině origo Peugeot, přes uni OBD s tim moc neuděláš.

 

Pošli mi do SZ vin, podívám se ti do schémat. jsem ti to schopen i na origo diag aktivovat ;)

AHOJ, mohl by ses mi mrknout, jestli mi bude stačit taky jen vyměnit display za ten multifunkční, a jestli bude pasovat ? předem díky :) 

PEUGEOT 206+ 1.4 HDI - 50kW - r.v.2011 ( VIN: VF32M8HR0BY122754 )

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páčku na ovládání palubáku seženeš z 207 a display jedině z 206+, 207 i 206 mají úplně jiné displaye. Já ho koupil z polskýho aukra asi za 400. Páčku na tempomat seženeš i z normální 206. Jinak mrkni na ty spínače, jestli máš i na spojce. Jinak naprosto žádný problém pokud máš vše co je potřeba a origo diagnostiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, jirka1297 napsal:

Páčku na ovládání palubáku seženeš z 207 a display jedině z 206+, 207 i 206 mají úplně jiné displaye. Já ho koupil z polskýho aukra asi za 400. Páčku na tempomat seženeš i z normální 206. Jinak mrkni na ty spínače, jestli máš i na spojce. Jinak naprosto žádný problém pokud máš vše co je potřeba a origo diagnostiku.

diagnostiku nemám, ale na výměnu displeje ji údajně nepotřebuji ( ??? prý funguje hned ) a tempomat montovat zatím nechci...  takže jen ten displej. 

je to tak ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, martin.holub napsal:

diagnostiku nemám, ale na výměnu displeje ji údajně nepotřebuji ( ??? prý funguje hned ) a tempomat montovat zatím nechci...  takže jen ten displej. 

je to tak ???

Display mi přišel dříve než diagnostika a nevydržel jsem to a dal jsem ho tam, display fungoval, ale přestalo hrát radio, takže asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, jirka1297 napsal:

Display mi přišel dříve než diagnostika a nevydržel jsem to a dal jsem ho tam, display fungoval, ale přestalo hrát radio, takže asi tak

já už nemám  originál rádio ( potřeboval jsem rádio s bluetooth a handsfree ) , tak by se mně ten problém snad nemusel týkat ...leda pokud by teda se nepřerušilo napájení toho rádia ..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
V 16. 1. 2016 at 18:53, ChouLu napsal:

Display stačí vyměnit a aktivovat na diag, na tempomat se podívej pod pedály jak tam máš spínače.. měl by si mít i na spojce ;) 

 

Jinak diag jedině origo Peugeot, přes uni OBD s tim moc neuděláš.

 

Pošli mi do SZ vin, podívám se ti do schémat. jsem ti to schopen i na origo diag aktivovat ;)

zdravím jak se aktivuje displej ? Máme Peugeot PLANET 2000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...