Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní světla + zámek kufru


HORAL406

Recommended Posts

Dobrý den!

Dnes ráno jsem po delší době sedl do auta a ejhle -nesvítí ani jedno zadní světlo, přičemž po sešlápnutí brzdového pedálu se světla rozsvítí. Žárovky by měly být v pořádku, měnil jsem je nedávno. Takže asi pojistka,že? Jen nevím která by to měla být. Poradí někdo??

Navíc se rozhodl stávkovat i zámek kufru, víko nejde ani zaklapnout, co s tím? Rozebrat tapacír deklu a něco promazat? Samotný mechanismus zámku je funkční, po stlačení dálky je slyšet snahu o zamčení.

Děkuji předem za fundované reakce ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, jestli to bude ono, ale jednou se mi u 406ky stalo, že vzadu na dvouvláknové žárovce se jedno vlákno přepálilo a jeho konec spadl na druhé vlákno--při sešlápnutí brzdy mi svítil celý zadek :mrk

 

samozřejmě začni pojistkama, jejich schéma tu někde je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyřešeno!

Konečně byl čas na to mrknout. Oba piny ke kostřícím drátúm na světlech byly vizuálné špatné,ale problém se vlastně vyřešil pouhou kontrolou pojistek. Sice žádná špatná nebyla,stačilo jen očistit. Nicméně podle elektrikáře bude spíš problém v samotné kazetě pojistek, zatím neřeším, vše jede.

Zavírání kufru vyřešeno pouhým popohnáním pružiny zámku a promazáním...

Děkuji za reakce ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...