Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.2 vti 82k vs 110k


Harasek

Recommended Posts

Zdravím všechny vespolek.

Uvažuju o koupi tohoto auta.V pátek jsem se byl v Jihlavě projet.Nejdřív jsme chtěli Fiat 500 L,ale ten motor 1,4 s nim má co dělat.Pak jsme se stavili v Peugeotu a svezení s 1,2 turbo mi vyrazilo dech.Akcelerace,komfort i přes nerovnosti a i syrový motor ukazoval ve městě 6,6litru.

Mám 8 let Hyundai Accent 1,4 16v s proměnným časováním ventilů.Motoricky super,proto jsem o turbu nechtěl ani slyšet,zvlaště po recenzích na TSI vagen.Našel jsem toto forum,tak sbírám info.Podělíte se někdo víc?Jsem z Havl.Brodu

Mirek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny majitele 2008. I ja jsem vyuzil akce 7 dni v Hradci. Nakonec jsem se dostal na cenu 300tis. za vybavu Active s paketem City a zimnimi pneu. Samozrejme ze motor 1.2 82k manual. Jinak jedine, co me mrzi je to, ze na auto musim cekat, nez ho vyrobi. Jinak po tom, co jsem v aute poprve sedel a nasledne se svezl byla 2008 jasna volba. A to jsem vzdycky rikal, ze francouze nikdy. Nicmene cena, recenze a 5ti leta zaruka a v prvni rade pocit z auta udelalo sve. :) Ps: na fb jsem se jiz take pridal. A jeli tu nekdo z vychodnich cech, necht se ozve. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvilku to dalo, asi 20 telefonatu obvolat vsechny prodejce Peugeot na ktere jsem narazil a zkouset. Ale stalo to za to. V nekterych autosalonech byli nekdy az arogantni a afektovani. V podstate pri sdeleni, ze letakova cena 310tis. Za vybavu active bez paketu je pro me nezajimava bylo odpovezeno, at si koupim auto jinde, ze nejsou blazni. Nicmene musim preci na auto 3 mesice cekat ne :))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já sice na těch 7 dní byl,ale mám ještě problém s úvěrem na dodělání domku,tak musím počkat.Prodejce mi v pondělí řekl za Acctiv s paketem 350 tis,mín ani ň.Uvažoval jsem o tom základním motoru,ale mám strach,že je to málo.Jezdím v kopcovitém terénu,občas plně obsazený.A po projetí s fiatem-fakt tragédie.Kdybych věděl,že úvěr klapne v květnu,tak jdu objednávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

350 tis? Pokud vim, tak kazdy prodejce Peugeot mel 2008 v akci za 310tis. ve vybave active a motorem 1.2 82k v manualu. A to je cena z letaku, nemluvim o tom, co sikovna papula dokazala uhadat dale :)) Ja puvodne sel do autosalonu se zamerem naftoveho motoru. Ale dal jsem si k sobe vsechny plusy a minusy, samozrejme moje plusy a minusy a nakonec zvolil zakladni motor. Jezdim v aute sam nebo s zenou. 80 procent mesto a tak jsem nechtel zbytecne trapit naftu a pripadne turbo. Nevim, jak kopce, ale pro bezne jezdeni po meste a okresky si myslim, ze bohate staci zakladni motor. Jinak jsem drive mel take Fiata Grande Punto 1.2, ktere ovsem malo pouze 48kw a myslim, ze rozdil byl velky. Na druhou stranku jsem mel i Audi 3.0tdi quattro a jak rikam, vzhledem k memu pohybu vicemene mesto byla Audi uplne zbytecna. Potencial motoru byl mozna z pulky vyuzit pouze na dalnicich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já naftu opustil před asi 12 lety.Turbu se taky bráním,ale tady kolem HB,Chotěboř,Seč je samý kopec.Nejvíc jezdíme se ženou,pak s námi i mladí,to je pak 5.Jsem po výměně srdce a tak často jezdím do Hradce Králové do FN a do Prahy.Pak Brno po dálnicích.

Je fakt,že jsme jezdívali i Š 100 a Š 120.Ale byl jiný provoz.Bohužel na předváděčkách jsou jen turbo benzíny v max výbavě.

Ano,nějaká sleva se dá domluvit,ale už to není jako před rokem,když mi nabízeli i30 se slevou 62tis.Ted max 15tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pisi vyse, me vysla vybava Active s motorem 1.2 82k a manualni prevodovkou a paketem City, ktery obsahuje digitalni dvouzonovou klimatizaci, parkovaci senzory, vyhrivane sedacky, sklopna zrcatka za cenu 300tis... k tomu zimni pneu zdarma.. za me spokojenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to věřím.Jakou máš barvu?Taky bych šel do active + tento paket.Ještě couvací asistent.Mám ho v acovi a jsem spokojený.Navíc manželka neumí koukat podle zrcátek a v práci má fabku 1,2.

Pro všechny,jmenuju se Mirek.

V pátek jedu do HK na kontrolu,kde tam najdu Peugeot?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barvu jsme nechali zaklad bilou, zene se to libi a me barva nejak byla fuk. Jsem z Hradce. Peugeot je zde 2x. Doporucil bych spise ten v Olfin Car. Je to ulice na Rybarne, nevim, jak moc znas Hradec. Je to smerem z centra na Pardubice, pri vyjezdu z Hradce Kralove. Na hlavnim tahu nemuzes minout. Je to soucast autosalonu Opel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo,spíš tam vystavujou opla.Já jezdím z Havl.Brodu přes Chrudim,Pardubice do HK do fakultky a pak zpět.Takže jezdím okolo.Byl jsi se projet tou , 82 koni?

V pátek se tam stavim,ale v Asku mám objednaný stůl a židle,tak jedu s vozíkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten Opel je sice videt nejvice, ale Peugeot je z druhe strany, takze od silnice vidis jen Opela. A ano byl jsem se projet tou 82k verzi a prave, ze jsme v aute byli 3 a celkove me to prekvapilo. Vzal jsem to na Pardubice chvilkama i 130 a nejak jsem tu rychlost ani nevnimal. Na predjizdeni si myslim take dostacuje. Ale zadne zavody s tim nebudou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patas2008

Tvá cena za vůz který jsi objednal do výroby v akci 7Dní Peugeot = buď nás taháš za nos nebo jsi objednal u někoho kdo Ti cenu bude dotovat snad ze své peněženky.

Pokud se najde takový prodejce, tak je pro majitele koncese neštěstí. Každá podnikatelská činnost je založena na tvorbě alespoň maličkého zisku.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...