Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prodal jsem auto a chtej mi ho vnutit zpatky-reklamace


distrupter

Recommended Posts

to mi připomíná,když jsem nechával stříhat psa maltézák tak paní pokousal možná ho šmikla nebyl jsem u toho a chtěla abych zaplatil vyšetřená jestli nemá tu a tu a tu nemoc asi za 2500Kč tak jsem ji řekl ,že má očkovaní proti vzteklině a dalším 8 věcem a že když to zaplatí tak ho nechám vyšetřit jinak ne....to bylo že to je moje povinost,že musím a pak na mě že mě dá k soudu a podobný hovna tak jsem ji řekl ,že se tam uvidímé....nakonec to bylo jen bu bu bu....

dnes jsem se ti nezeptal byl jsem mimo prácí zítra se na to zeptám juu...

jak psal Kirkiz pěkne napsaný dopis od advokáta ,že tě zastupuje a bude klid pokud se nebude chtít dohodnout rozumě....

bud v klidu zkouší to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím ty tvoje představy, jako že smlouva je nadřazena zákonu (to ses asi pos*al v kině) a podobně, tak jí radši navrhni, že si to auto vezmeš zpátky. Protože toho, co tady konstruuješ, máš značnou šanci se v tom vykoupat podstatně dráž.

Proč by se měl jako po*írat v kině? Jistěže může být smlouva a v jistých aspektech i do značné míry nadřazená zákonu. Od toho tu přece máme NOZ a prostor tvořit lepší či horší smlouvy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco se dá pochopit, ale tohle už je svinstvo ze strany kupující. Doufám, že se s ní nepotkám. Každopádně ti držím palce, ať ti to dobře dopadne v této hektické době a pro klid duše bych se obrátil na někoho, kdo je v této právní oblasti vzdělaný a pokud možno má i nějaké zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ty "neprůstřelný" smlouvy u AAAček???

Vydelavej tolik co oni, měj tolik právních kaus jako oni a taky si budeš moct zaplatit právníka, kterej zákazníka přesvědčí, že soudit se znamená nemít prachy ani auto, zatímco takhle má aspoň to auto ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až se to vyřeší tak ano,ale ted kvůli případnému sporu a jak je již psáno,mohla by toto vlákno sledovat protistrana.

ale plno  poznatků je zde mylně uvedeno a prezentováno,né že bych tomu já rozuměl ,ale ptal jsem se na to lidí z oboru,až se to vyřeší tak se to sem napíše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

charlie mi vpodstate dal za pravdu. Dal bych to asi nerozebiral protoze by to bylo opakovani toho sameho dokola.  Chci mu tady verejne moc podekovat. Jsem fakt rad ze jsou na svete lidi co pomuzou vpodstate cizimu cloveku. DEKUJI. 

Upraveno uživatelem distrupter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo není zač,jen jsem se zeptal v praci svého"kamaráda" a ten mi to vysvětlil...nejsi první ani poslední z fora od toho tu forum je,já bohužel radit nemohu ,protože mé vědomosti ohledně práva jsou stejné jako u 99,9%lidí na foru co si kde přečtou a nebo vygooglujou... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, googlování tohle nevyřeší. Nasměruje, ale nevyřeší. Takže když "kamarád" v práci ví a zná a prozkoumal smlouvu, bude to určitě lepší. A řešit tady předem veřejně co a jak by bylo přinejmenším netaktické. Věci z Facebooku, LinkedInu apod. se u soudu dneska vytahují už běžně - jeden se kolikrát diví, co a kdy je kdo schopnej dát (ve svůj neprospěch) net...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...