Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní el. zásuvka jen se zapalováním?


Guest Pety

Recommended Posts

Tak to už  před tebou někdo předělával aby byla mimo BSI....tudíž se vypla s klíčkem..případně s eco modem.

Dovedu si představit jak na ni něco na dovče zapnu a potom nenastartuju...ten ecomod ma něco do sebe a mě osobně vyhovuje.

Na starý Vectře B jsem takhle pustil rádio na rampě....a šel dělat podvozek,výfuk atd atd......po pár hodinách už jsem neodjel. :D  což by se u peugeotka

nestalo.... :)

Tak to už  před tebou někdo předělával aby byla mimo BSI....tudíž se vypla s klíčkem..případně s eco modem.

Dovedu si představit jak na ni něco na dovče zapnu a potom nenastartuju...ten ecomod ma něco do sebe a mě osobně vyhovuje.

Na starý Vectře B jsem takhle pustil rádio na rampě....a šel dělat podvozek,výfuk atd atd......po pár hodinách už jsem neodjel. :D  což by se u peugeotka

nestalo.... :)

Mám SW vyroben 19.10.2004. Auto jsem přivezl úplně nové a opravuji si ho sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

chtel bych se optat jaka pojistka ma byt na zadni zasuvce??fyzicky mam 15 v manualu je 30...zapojil jsem do zadni lednicku a po chvily pojistka kaput....a je samotna jen na zasuvku...neni ta 15 malo??a predni ma svou ale zatim jsem neprisel jakou,uz je tam tma a necham to na zitra....diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...