Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Voda v naftě


mapitek

Recommended Posts

Zdravím všechny

 

stala se mi docela zajímavá věc , auto tyden stálo , po nastartování a prohřátí motoru sem ujel cca 4km když motor zdechnul a rozsvítila se kontrolka pal filtru + hlášení voda v naftě .

Vyměnil jsem pal filtr , ve kterém není čidlo , ale kontrolka svítí furt , hlášení také nezmizelo a nemohu nastartovat i když motor točí jako blázen.

Povoloval jsem tu matku s hadičkou na odkalení , ale ani kampka ničeho a když pumpuju balonek , tak dotlačím tak do půlky k motoru a dál ne .

Odkut to snímá tu vodu v naftě , když ve filtru není čidlo ????

Prosím o radu děkuji moc

Link to comment
Share on other sites

ked demontujes vicko filter strati podtlak a odkalovakom ti uz potecie vypust vsetko ak by si mal cerpadlo v nadrzi tak staci nastartovat motor povolit odkalovak a uz by ti to tieklo ale kedze ho nemas musis povolit vicko aby to vytieklo

Edited by krtek 2
Link to comment
Share on other sites

tak díra na čidlo tam je , ale čidlo nééééééééééééé tak od kud to furt bere tu vodu v naftě???????????????????????????? motor točí jak debil ale nenaskočí , jak kdyby do něj nešla nafta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Podla charakteristiky ,je to auto bez snímača detekcie vody  :mrk  Mám za to že tie snímače sa montovali iba do áut s chladným prostredím /pre severské krajiny / .To že s tadial nič netečie môže byť spôsobené tým ,že sa ten ventil rád zalepí.Skús to ešte raz povoliť a zahýbať s tou stredovou trubkou ,malo by to pomôcť.

Link to comment
Share on other sites

Naftu už sem vypustil , vytřel hadrem smontoval , napumpoval , kontrolka svítí furt  , proč když tam není čidlo a motor točí jak šilenej a nic , připadá mi to , že přezkočily rozvody něco podobnýho se mi stalo na pasatu , motor točil , ale nebyly tlaky

Link to comment
Share on other sites

Tomuto celkom dobre nerozumiem.Nemáš tam snímač,alebo tam iba nemáš zastrčený konekor ?Tú hlášku s vodou by mohol teoreticky spôsobovať iba odpojený a navlhnutý konektor.Takúto hlášku niekedy vypisuje aj pri veľkom poklese napätia na baterke.Máš dôkladne odvzdušnenú palivovú sústavu?

Link to comment
Share on other sites

No odvzdšněná pořádně není , ale měla by se odvzdušnit sama , to čidlo tam nikde není je tam jen prázdná díra , zkusim vyndat a dobít baterku , nejhorší je , že nemám auto u baráku a nezamknu ho , manuální zamek jaksi nefunguje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...