Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hučení při neutrálu + výměna čepu


Sniper17

Recommended Posts

Zdravím mám problém a to že když jedu a dám neutrál tak auto začne hučet rezonuje to po celém voze,když je v tahu je to o.k na straně spolujezdce je trochu v háji čep ramene tak mě napadlo že to bude asi tím ale když jsem ho koupil s tím že to tedy udělám tak mě zaskočilo že nemá závit ale v rameni je nalisován dá se to bez nějakého stahováku sundat ?? předem děkuji za rady Jirka

 

106 

1999

37kw

post-50919-0-51850500-1452330314_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sniper17:

pokud ti ten zvuk připadá, jako když posunuješ těžký stůl po dřevěné podlaze, máš málo oleje v převodovce. Může se to projevit i při brždění motorem. Tenhle problém se mi podařilo vyřešit na dvou Citroenech Saxo 1.1 jednobodový vstřik ročník 96 a 98 dolitím oleje do převodovky. Tyhle převodovky budou stejný.

Upraveno uživatelem Mirekdoda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čep je zaražený v těhlici, ten staticky drží rameno a celou konstrukci nápravy ,jinak ti vyjede ven poloosa... ,

 

Záběr motoru drží nosné silenbloky nad pravým kolem - takové dorazy , a držák převodovky pod baterkou a zespod kdesi na bloku. To co myslíš -  by muselo chodit celé rameno - vymačkané uložení nebo utrhlé , a to by chodilo dopředu dozadu,s tím by se nedalo jezdit....to by vyškublo poloosu z diferáku .

Zažil jsem na podvozku Zx Xsara 306 ,že se vymačkalo objímkové uložení toho čepu ,je to jak 3prst, trn drží takové svorky .Když jsuo zvadlé,strhané .- neudrží ten čep a to lítá  celé auto ....s tím se taky nedá jezdit.to jsou kopance jak kráva, to lítá volant...

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...