Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Katalog náhradních dílů


Guest milmuell

Recommended Posts

Zdravím všechny,

někde jsem se tu dočet, že tu koluje CD s katalogem náhradních dílů na Peugeot. Můžete mi nekdo poradit, kde se takové CD dá sehnat? Potřeboval bych katalogová čísla na menžetu, kulové čepy a obložení. Na Auto Kelly se nemůžu přihlásit, protože nejsem firma z oblasti autoopravárenství (ani žádná jiná).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny 405-ky, co jsem kdy viděl, měly relátko 3-pinové. 205/309 naopak měla 4-pinové - všechny piny u sebe. Zaměnit to nešlo. Ale třeba máš nějakou bastl-verzi :D

Těch 4-pinových mám několik, 3-pinové žádné. Ale z jednoho auta mám nějaké 4-pinové s jedním vývodem ohnutým stranou (a nebyl hned u ostatních, ale naproti), a je tuším ze škodovky či z čeho, takže to dost možná jde nahradit z něčeho takového - ale nikdy jsem to nezkoumal a nezkoušel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: milmuell

Zdravím všechny,

někde jsem se tu dočet, že tu koluje CD s katalogem náhradních dílů na Peugeot. Můžete mi nekdo poradit, kde se takové CD dá sehnat? Potřeboval bych katalogová čísla na menžetu, kulové čepy a obložení. Na Auto Kelly se nemůžu přihlásit, protože nejsem firma z oblasti autoopravárenství (ani žádná jiná).

Někde tu byl odkaz na soft (katalog), kterej si můžeš dokonce z inetu zaktualizovat i s cenama zdarma. ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Všechny 405-ky, co jsem kdy viděl, měly relátko 3-pinové. ...Ale třeba máš nějakou bastl-verzi...

Je to možné. Nevím, kde má to relátko být původně (víte to někdo), ale já ho mám vyvedené na samostatnou patici, přišroubovanou do otvoru ve spodní části krytu volantu (takže to v pohodě vytáhnu bez demontáže otvorem pro štelovací páku volantu). Nejspíš to tam z nějakého důvodu dali, když mi montovali DO na centrál, ale už se k tomu nehlásí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...