Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Výměna stírátek


Guest MMMMM

Recommended Posts

Před půl rokem jsem v TESCU koupil stírátka na stěrače a nyni vubec nestíraji. A to jsem je moc nepoužíval. Dejte mi tip která stírátka nyní koupit a být spokojen. Doporučte i s cenou.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Před půl rokem jsem v TESCU koupil stírátka na stěrače a nyni vubec nestíraji. A to jsem je moc nepoužíval. Dejte mi tip která stírátka nyní koupit a být spokojen. Doporučte i s cenou.Díky

to se nedivim ze sterace z tesca po pul roce nestiraji, co jsi cekal :D ? Doporucuju prohlidnout a zvazit TOTO jsou prvotridni, uz bych nechtel jinaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco nabízejí tu, ale nevim cenu:

http://www.autokelly.cz/aktuality2.php?id=60

A pak tu:

http://www.luja.cz/index.php?id=002002021099

http://obchod.autokelly.cz/Default.aspx

ST C6055 VALEO COMPACT se spoilerem (sada) 600+550 mm 513kč

ST V45 VALEO SILENCIO 450 mm 221kč

ST VM108 VALEO SILENCIO 600 mm 720kč

ST VM11 VALEO SILENCIO 550 mm 465kč

ST VM16 VALEO SILENCIO 600 mm 619kč

ST SR6055 sada stěračů STORM 114kč

Tohle je na 406 ale nabízejí různé délky. Je potřeba 600+550mm.

[upravil dne 5.12.05 MMMMM]

[upravil dne 6.12.05 MMMMM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měním radši celý stírátka, než jenom gumičky. Mám za to, že je to z fabriky líp osazený, než bych to dokázal já. Jednou jsem si koupil samotné gumičky a za čtvrt roku letěly i se stírátkama a koupil jsem si nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilaS

Já měním radši celý stírátka, než jenom gumičky. Mám za to, že je to z fabriky líp osazený, než bych to dokázal já. Jednou jsem si koupil samotné gumičky a za čtvrt roku letěly i se stírátkama a koupil jsem si nový.

Ono nejde ani o to osazeni, rekni co muze byt rozdilnyho jestli tu gumicku do tech drzacku zasadis ty nebo oni ve fabrice, jde o to ze ty nytky se po case na tech raminkach uvolni a ten sterac ma pak ruzne vule v ruznych osach a uz tak dobre na tom skle nesedi, snaz s nim pohne napor vzduchu za jizdy atd, tyhle Valea silencio extreme jsou kompaktni listy, bez jakychkoliv pohyblivych snytovanych casti, takze sedi na skle jak prilepeny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem v patek v Pelhrimove v jednom krame s autoprislusentstvim videl sterace na stejnem principu jako ty Valea, ale byly za 300Kc jeden a v krabicce byla jeste nahradni vymenna gumicka. Vyrobce byl Heyner webovou adresu meli na krabicce jako www.alcamobil.de tak kdyby to nekdo shanel jako alternativu k tem Valeo tak se zkuste poptat ve vasem okoli, zda to nekdo neprodava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...