Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dálkový ovl., klíče - Brno


Tomcat

Recommended Posts

Taky mi odešel dálkový ovladač v klíčku (406 TD). Vždy, když jsem přeletoval všechny spojena tiš?áku v klíčku, tak to týden chodilo a pak zase přestalo. To jsem udělal čtyřikrát a už mne to nebaví. Vždycky, když to ohřeju pájedlem, tak to týden chodí. Mám radio ovládání. Dá se to něčím nahradit? Kolik stojí nové? Dal bych tam třeba alarm, ale něco, abych nemusel pořád zadávat číslo na klávesnici. Jde to? Má s tím někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám infra - originál v klíčku. Ve všech servisech (včetně autorizovanejch) mi řekli, že s tim nic nedokážou udělat...Novej klíč stojí 2500,- a pokud je to v příjmači tak 8-10 000:grr

Ale nechal bych si taky udělat alarm s rádiovym ovládáním... Pokud mi můžete něco doporučit budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tomcat

Mám infra - originál v klíčku. Ve všech servisech (včetně autorizovanejch) mi řekli, že s tim nic nedokážou udělat...Novej klíč stojí 2500,- a pokud je to v příjmači tak 8-10 000:grr

Ale nechal bych si taky udělat alarm s rádiovym ovládáním... Pokud mi můžete něco doporučit budu rád.

Jak jsem několikrát psal, vycházím dobře se servisem Cothex u Carrefouru v Kr. poli. Rádio dálkáč s alarmem namontují od 2 500,-. Záleží na tom, co si vybereš. Má k dispozici asi 20 drůhů tohoto \"nesmyslu\". :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...