Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Topí, hřeje ale jen z poloviny P406


Guest Kenny

Recommended Posts

A jsem tu znovu! Pomalu ale jistě se snad blížím k vytouženému cíli mít mého mazlíčka v pořádku. Jenže ouha!

Mám plnou klimu a když nastavím proud vzduchu na ohřev skel nemám problém vše OK. Ovšem když nastavím ohřev na (sklo a spodní i horní) větráčky, okna se mi začnou mlžit a ke všemu na nohy mi fouká studený proud vzduchu. Ten samí případ nastává i v připadě ostatních nastaveních směru vzduchu z horní poloviny fouká teplý a ze spodu studený.

Čím to jen může být! Jsem z toho na játra:grr

Prosím má někdo podobné zkušenosti nebo snad někdo ví co stím. Díky všem za rady. Čau Kenny :papa:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Notak pánové vždy? vy víte všechno prosíííííííííííííííím pomozte!

Mrznu jako pes u boudy a místo čelního skla mám slepecký brýle help!!:bojim

Díky Kenny. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle už je opravdu krize! Já snad budu muset do servisu nebo si do auta nosit pletené ponožky :grr a kamínka no fakt mazec!!

Opravdu nikdo se toho problému nezhostí prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím.

Ach jo tak ja čekám čau kenny :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

asi mas neco s tou ovladacim mechanizmem, nebo tema servama co pohybujou klapkama na rizeni vzduchu...mas elektronicke rizeni, nebo pres lanko ?

[upravil dne 6/12/05 rimmer]

Mám elektonické na čudlíky. kdyby bylo něco s klapkama tak mi tam nefouké nic ne? ale mně tam jde studený vzduch dolů a teplý nahoře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

budou rozbity ty serva co hybou s klapkama, nevydavaji nejakej podivnej zvuk, jako cvakani ? Tahle zavada je peknej pakec, a oprava asi nebude levna

cvaka to vždy když přepínaám směr proudění vzduchu ale to bych řekl že je normální. spíš mně překvapuje jak jsem už psal, že mi to nahoře topí a dole ne. vzduch se přece ohřívá na stejném místě a pak je rozváděn do auta směrem který je zvolen (jestli se nemílím). jenže dole fouká studený a nahoře teplí takže kde může být chyba. kdyby se ty klapky neotevýrali což by bylo to servo tak ta nebude proudit žádný vzduch a kdyby se neotevýraly plnohodnotně tak tam bude alespoň trochu teplý jenže on je studený!!!

Teď mně napadá že když to zapnu na spodek bez skla tak to krapánek hřeje což by mohlo i sedět na ty serva :myslim

Jiínak mám auto koupené tak 3 měsíce od bazaru který patřík k salonu peugeot tak se chci zeptat dá se tato vada na topení považovat za skrytou vadu na což se mi vztahuje půl roční záruka na skryté vady? Ví to někdo díky moc všem za pomoc. Čau kenny. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono když to přepneš dolů tak se zavře vršek, takže ten hnanej vzduch se snaží někudy procpat. Opravdu to asi vypadá že máš ohlodaný ozubený kola na těch mechanismech klapek, takže se spodní od topení prostě neotevře a zůstane pro nasávání jen z venku.

Dej si vyhledávání už se to tu myslím taky probíralo.

P.S. Na ty skrytý závady bych moc nevsázel. Ve smlouvě určitě bude věta něco jako \"stav ohledně stáří a opotřebení vozu\". Jo takhle prasklej blok motoru nebo hlava možná, ale toto spíše ne než jo.

[upravil dne 6/12/05 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

No ono když to přepneš dolů tak se zavře vršek, takže ten hnanej vzduch se snaží někudy procpat. Opravdu to asi vypadá že máš ohlodaný ozubený kola na těch mechanismech klapek, takže se spodní od topení prostě neotevře a zůstane pro nasávání jen z venku.

Dej si vyhledávání už se to tu myslím taky probíralo.

P.S. Na ty skrytý závady bych moc nevsázel. Ve smlouvě určitě bude věta něco jako \"stav ohledně stáří a opotřebení vozu\". Jo takhle prasklej blok motoru nebo hlava možná, ale toto spíše ne než jo.

[upravil dne 6/12/05 Dave_k]

Takže jestli jsem to dobře pochopil ve chvíly kdy je spodní klapka zavřená je přisávaný pouze vzduch z venku a vháněn do vnitř auta? Jenže jak se tam dostane když jsou klapky zavřené nebo to je nějaký jiný okruch? Kdyby to byla tato závad dá se to opravit po domácku? Nebo to jen třeba něčím prostříknout třeba WD40? Jak se ktomu dostanu abych se na to mohl mrknout?

Srvis to je vražda ´= nalezení dalších 3 závad :grr o kterých nechci raději ani vědět chápeš ne.

Každopádně díky a kdyby jsi k tomu ještě něco mněl tak dej vědět dík Kenny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud nemáš zaplej vnitřní okruh tak to bere vzduch zvenčí a pak už jen záleží jestli ho žene přes radiátor nebo napřímo nebo mix.

Jak koukám na nákres tak motorky jsou ze stran na boxu ventilace, ale netuším jak jsou přístupný v autě. Mám auto bez klimy.

Novej motorek stojí 2100,- bez DPH.

[upravil dne 6/12/05 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

No pokud nemáš zaplej vnitřní okruh tak to bere vzduch zvenčí a pak už jen záleží jestli ho žene přes radiátor nebo napřímo nebo mix.

Jak koukám na nákres tak motorky jsou ze stran na boxu ventilace, ale netuším jak jsou přístupný v autě. Mám auto bez klimy.

Novej motorek stojí 2100,- bez DPH.

[upravil dne 6/12/05 Dave_k]

Ouvej ouvej 2100,- to néééééééééééééééééééééé

hmmmm nákres to by se mi hodilo až si tam pro ten motorek polezu. Myslíš že bys mi ten kouzelný obrázek mohl poskytnout? no byl ych ti vděčen email: Repka.rostislav@seznam.cz

Zítra to ještě prolezu a pak uvidím co a jak kdyžtak se ozvu. Tak ještě jednou díky a byl bych ti vděčen za ten nákres nebo mi to tu zkus nějak stručně rozpitvat. Nejsem zrovna zručný ale zkusyt to můžu ne :myslim

Díky kenny :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Máš to v poště. Akorát mám jednu jobovku. Myslel jsem že máš novej model. Takže ve starým je jen jeden motorek ale taky za 4215,-. :o

Ha zrada 4215,- :bojim nevím jestli plakat nebo se modlit aby to bylo v něčem jiném díky moc už mi to přišlo na email.

Díky za ochotu zítra to zkouknu a napíšu čau kenny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Máš to v poště. Akorát mám jednu jobovku. Myslel jsem že máš novej model. Takže ve starým je jen jeden motorek ale taky za 4215,-. :o Přitom podle obrázku vypadá úplně stejně. :myslim

[upravil dne 6/12/05 Dave_k]

Tak jsem se o tom dočetl už hafo a většina lidí má problém s tím motorkem což se ovšem nejeví jako můj problém protože mé příznaky závady nejsou v hlavním bodě shodné :bojim

Tím myslím to cvakání které ti lidé popisují a které ustává po přepnutí na vnitřní cirkulaci vzduchu.

Takže znovu vlastně nevím jaký problém řeším ale motorek to asy nebude. spíš tam asy nebude fungovat to táhlo nebo ta klopka že by byla přidřená a nedovírala.

Jsou to pouze domněnky takže to skouknu prozkouším co to přesně dělá a nedělá ale jedno vím jistě: nemůžu říct že by to cvakalo a nebo vydávalo podobné zvuky. dám ještě vědět čau kenny :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...