Jump to content

Registrační značky na přání

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Cestou na test jsem potkal ve Vamberku Alfu Romeo Giulia s RZ ALF INKA1 a v Rychnově nad Kněžnou Audi A7 s RZ 888 XX888. 

Edit : A ještě u baráku Mercedes-Benz GLS s RZ CAR 1TOUR. Neskutečný kolos na kolech. 

Edited by radim.1008
  • 2 weeks later...
Před hodinou, Petr 3008 napsal:

Dneska jsem potkal zánovní nádherný Mercedes SUV a on tam měl :   PAN  NIKDO

Tak to bych už nemusel.  Foto jsem nestíhal

Toho také občas potkávám.

U nás parkoval jeho kolega (ale nebylo to SUV)

20210320_153554.thumb.jpg.d75fbafb13ddeb07bca2cdef324fd166.jpg

Většina SPZ na přání je kýč, tahle mě ale pobavila (kdo se trochu pohybuje v počítačích a ví kdo je majitel tak pochopí proč mi to přijde geniální) :D A jo, je to sice printscreen z youtube ale i tak to sem patří

345786792_Snmekobrazovky2021-03-25075809.png.e97f9f7bb781954fd82e9e202f7a3d4d.png

Já to viděl čirou náhodou minulý týden když jsem projížděl YouTube, nabídlo mi to jak si nějaký YouTuber koupil tohohle Meďáka. Vůbec nevím kdo to je, tyhle novodobé celebrity neznám a vůbec mě to nezajímá. A to mě svět počítačů a celkově elektroniky baví a sleduji 😁 Dělal velké představení co si koupil, no... Bylo to divné asi stejně, jakoby Hrubis dělal představení krému od Nivea 🤭

Edited by HanysR

Já jsem teda spojení "404 fault" nezaznamenal. Vždycky, když někde 404 vyskočila, tak to bylo ve spojení "error 404" :aut Takže u mě má ta "selebryta" palec dolů. Ale naštěstí pro něj nejsem jeho cílovka, takže si můžeme být dál zcela ukradení :D