Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Registrační značky na přání


Alienson

Recommended Posts

tak pánové , teď jsem pustil to video bez zvuku :D koukám na tu mikinu a ptám se dětí , nechtěl někdo z vás tu mikinu ?? furt s něčím otravují je to samej youtuber a pod ... a 12letej synátor se usmívá a říká kdyby si věděl co to znamená stejně by si mi jí nekoupil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Péťa = Omlouvám se, autorku neznám.

Přečetl jsem pár webů na toto téma ... absolutně nechápu proč se lidé vysírají proti RZ na přání. Žijeme ve svobodné zemi, demokracii ... tak si zaplatil RZ na svoje auto. Je mu propůjčen vůz od magistrátu ... je jedno zda to bude Petr nebo Pavel ... proč by nemohl mít vůz který vozí primátora RZ primátor ....? Má tam snad mít zednik ...? Město to nestojí ani korunu .... Navíc občané vědí, že když to vozidlo zastaví, musí z něj vystoupit pouze primátor a né nějakej kámo .... nebo obézní slečna ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laďa = No a za co a proč ho mám taky odsoudit? Protože je člen ANO, nebo že se o něm říká že je mafián? Kvůli koupi nového vozu pro magistrát?

 

Mne ta eRZeta nijak nepoškozuje, ani nic proti tomu nemám. Naopak, jak jsem řekl, primátor bude stále na očích. A vozidla označené magistrátem budou pro občany lépe čitelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak to si naznačil pouze ty. Já se držel svobodného rozhodnutí. Netuším co máš na mysli podle tebe tím " když, Ty jsi si vzal s těch přečtených webů jen něco. "

 

Pokud to píšeš, měl bys to vysvětlit. Alespoň si to naznačil a já o to stojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto:..............Navíc občané vědí, že když to vozidlo zastaví, musí z něj vystoupit pouze primátor a né nějakej kámo .... nebo obézní slečna ....

Jedinou pozitivní věc jsi si s toho vybral.

 

A já jsem si hned myslel, že to bude asi tvůj😁 primátor, ale až teď jsem se podíval do mapy a zjistil, že je to pravda.Tímto končím debatu o této RZ.:papa

Upraveno uživatelem Laďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Laďa = Tak je ale nefér něco nakousnot a nedorazit to ... Nemluvě o tom, že mi podsouváš něco, co se nezakládá na pravdě. Je to primátor Děčína, já ho nevolil, ani ho neznám a tak nemůže být mým primátorem. Z doslechu vím spoustu věcí. Tak že asi tak. Díky za pokec. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...