Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Registrační značky na přání


Alienson

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Cestou na test jsem potkal ve Vamberku Alfu Romeo Giulia s RZ ALF INKA1 a v Rychnově nad Kněžnou Audi A7 s RZ 888 XX888. 

Edit : A ještě u baráku Mercedes-Benz GLS s RZ CAR 1TOUR. Neskutečný kolos na kolech. 

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Před hodinou, Petr 3008 napsal:

Dneska jsem potkal zánovní nádherný Mercedes SUV a on tam měl :   PAN  NIKDO

Tak to bych už nemusel.  Foto jsem nestíhal

Toho také občas potkávám.

U nás parkoval jeho kolega (ale nebylo to SUV)

20210320_153554.thumb.jpg.d75fbafb13ddeb07bca2cdef324fd166.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to viděl čirou náhodou minulý týden když jsem projížděl YouTube, nabídlo mi to jak si nějaký YouTuber koupil tohohle Meďáka. Vůbec nevím kdo to je, tyhle novodobé celebrity neznám a vůbec mě to nezajímá. A to mě svět počítačů a celkově elektroniky baví a sleduji 😁 Dělal velké představení co si koupil, no... Bylo to divné asi stejně, jakoby Hrubis dělal představení krému od Nivea 🤭

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teda spojení "404 fault" nezaznamenal. Vždycky, když někde 404 vyskočila, tak to bylo ve spojení "error 404" :aut Takže u mě má ta "selebryta" palec dolů. Ale naštěstí pro něj nejsem jeho cílovka, takže si můžeme být dál zcela ukradení :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem psal že by jste ho měli znát? :myslim asi špatně vidím.. Jen jsem podotkl že kdo ho zná spíš to pochopí, ne že je povinností každého ho znát. Já ho znám protože sleduju hodně internetových pořadů o autech a narazil jsem i na něj díky pořadu Ukaž káru (to možná bude o něco známější). 404 fault je mimochodem víceméně to samé a pokud se nepletu (někde jsem to kdysi zahlédl) tak SPZ 404 error už má nějaká počítačová firma. Ten kluk si prostě plní svý automobilový sny ve věku ve kterém je většina lidí rádo že vůbec auto má, ale proč ne když na to má. Ale to už je uplně mimo téma.. Prostě jsem to sem dal, kdybych k tomu nic nenapsal udělal bych líp :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...