Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

emise+STK2016 - Fapoff


sidonius1

Recommended Posts

Už jsem to taky četl, a nejen tady.Bude to tak, proto taky některé firmy nabízející FAPOFF inzerují provedení zálohy dat a možnost navrácení původního stavu.

Víc ti k tomu určitě řekne třeba straki nebo pépéčko ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak FAP je zpátky. Při mých cestách po Německu, Rakousku a Švédsku nehodlám riskovat pokutu kolem 1.000 eur. A zbytečně  mít  stres z toho co mě bude čekat po 1.7.2016 na STK.... Celé i s přehráním soft to vyšlo na 7.500,- Snad budu mít na dalších 100.000 km klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 7,5tis bych to udělal taky,kde jsi to nechal dělat?Soft jsi měl zálohovaný?

Ne zálohu jsem neměl. Soft mě tam přehrál místní šikovný elektrikář za 800,- Fap jsem koupil za 4.500 nový od starline a namontoval ho tam místo starého, v Peugeotu jsem pak nechal dolít aditiva a zkontrolovat funkčnost.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Zajímavé.... Od starline bych si nekoupil ani vodu do ostřikovačů, natož FAP. Ale třeba bude fungovat a ne regenerovat co 100KM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé.... Od starline bych si nekoupil ani vodu do ostřikovačů, natož FAP. Ale třeba bude fungovat a ne regenerovat co 100KM

A proč by neměl fungovat?  Nevidím jediný důvod?  Švagrovo kamarád, ho měnil před rokem na C8 a funguje bez problému.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je životnost origo Fapu ca 160-180tis....tak druhovýroba s cenama 5000-6000 tisíc bude někde na polovině...

Moje auto má přes 300 000 km...takže jestli FAP vydrží 80 - 90 000 km...vůbec mě to neva. Až 807 doslouží, chce do sběru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje auto má přes 300 000 km...takže jestli FAP vydrží 80 - 90 000 km...vůbec mě to neva. Až 807 doslouží, chce do sběru :-)

tož ale nemusí dosloužit jen kvůli kurvítku, že ... mám tak polovinu nájezdu po městě, a s FAPem jsem jel skoro furt v nouzáku - a to je teda super, třeba když v kopci předjíždím, a najednou pfff, výkon žádnej a jsem rád, že po podřazení o dva stupně se do toho kopce vůbec vyšplhám aniž by mi rychlost klesla pod polovinu původní

takže ti ze srdce přeju, aby to bylo aspoň těch 80k, ale když užs' to měl jednou venku, tak vracet to kvůli mediálnímu humbuku mi přijde jako blbina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...