Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.4 benzin-jak jede?


Piklz

Recommended Posts

Ahoj lidi,zajimaly by me vase zkusenosti s timhle motorem.Koupil sem 106tku 1.4 a jsem z toho pomerne dost zklamany.Necekal jsem ze by to zrovna trhalo asfalt ale...na stovku to nerozjedu pod dvacet vterin,pres 110km/h to uz prakticky nejede a treba kamos co ma stareho 40kilowattoveho Favorita na plyn mi celkem s prehledem ujede.:bojim

Tak nevim jestli je to normalni a ten motor je takhle liny nebo je chyba u me:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm... tak mame Xsaru 1.4i (to je v podstate stejny motor)...

A Xsara je znacne vacsie auto ako 106....

Na stovku to vybene pomerne slusne (ked to neni nalozene).. pocitam zhruba do tych 15 sekund...

A v pohode to ide aj 150 a to som este netlacil na podlahu a chcelo to ist dalej :mrk

Myslim, ze tvoje auti bude chore...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam P309 1,4ku. Jazdi to super, hlavne, ked som v tom sam.:D Mam tam sportovu bavlnenu vlozku vzduchoveho filtra, tak to ma este lepsi tah odspodu.

Ja som s tym mal maximalku na dialnici okolo 183km/h (podla tachometra).

Inac, to auto vazi 850kg (3-dverak), alebo 870kg (5-dverak), tak sa nie je co cudovat, ze to ide aj 180km/h, ked je motor v poriadku. Schvalne si musim v lete vyskusat, ako rychlo to rozbehnem na tu stovku...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Piklz

Taky se mi to nejak nezda...jeste sem uvazoval ze by tam mohl byt jiny motor,treba 1,2ka ale zatim se ve 106ce nevyznam a co sem tak koukal na fotky tak vypadaji vsechny ty motory stejne.Nevite nekdo jak to poznat?:myslim

Aj keby tam bola 1.2 tak na 106 to musí by? malé žihadlo.Ak dáš ledva 100 tak to nieje dobre.Len tak náhodou nemôže by? zaseknutá ručná brzda lebo celkovo nevisia ti brzdy.Skús pojazdi? a opatrne vyskúšaj či nie sú horúce kotúče.Ale bacha ak sa ti nevracajú brzdy tak budu riadne vriace a môžeš sa popáli?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to nemám, ale klasika - zvrchu klíček a uvnitř pérko. No normální motor, když na něj hledíš, od světel, tak před tebou víko ventilů, vlevo rozvody pod plastovým deklem, vpravo u podběhu baterka, vedle baterky nádobka na servo olej.Za motorem stříkačka a vpravo od ní vzduchovej filtr. vedle filtru vpravo je nádobka na brzdovku.Jo, vedle rozvodů je řídící jednotka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...