Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chtěli mi ho ukrást


oscaro

Recommended Posts

Bohužel se někomu líbil můj kombi 406(HDi,2000r). Naštěstí to odnesl jen zámek u řidiče(díky sousedovi). Nová sada 6-8000,-, jen vložka dle VIN z Francie 4600,-.Vše autor.servis bez práce. Máte někdo zkušenost, fígl, radu co s tím? Co neznač. díly? jde to vůbec? A co je podle vašich zkušeností nejlepší ochrana kromě toho že ho prodám, než se jim to povede.Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podobna situace asi pred ctrnacti dny :( resil jsem to zaslepenim poskozenyho zamku...pokud mas funkcni central tak neni problem...a reseni do budoucna?? dat dobrou lahvinku slivovice sousedovi a at hlida dal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej si tam pager+ nekolik tajnejch vypinacu.Kdyz je nacvakas ve spravnem poradi,tak nastartujes.Pager,je vysilacka na az 2km a 800m v zastavbe.Vysila,kdyz ti nekdo leze o auta.Mas u sebe u hlavy \"kure\" a to ti da vedet.Nez najde kombinaci,pripadne ,nez zapojej jednotku,tak mas dost casu sejit dolu.Nebo nejlepsi je udelat si zamykani zpatecky sam.Ja ho mam.A urcite ty spekulanti,nez prijdou jak to funguje,tak to nechaj bejt a jeste by si na to museli svitit.Teda mam to na 405,ale na 406 taky neco vymyslis.M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: trollik

dej si tam pager+ nekolik tajnejch vypinacu.Kdyz je nacvakas ve spravnem poradi,tak nastartujes.Pager,je vysilacka na az 2km a 800m v zastavbe.Vysila,kdyz ti nekdo leze o auta.Mas u sebe u hlavy \"kure\" a to ti da vedet.Nez najde kombinaci,pripadne ,nez zapojej jednotku,tak mas dost casu sejit dolu.Nebo nejlepsi je udelat si zamykani zpatecky sam.Ja ho mam.A urcite ty spekulanti,nez prijdou jak to funguje,tak to nechaj bejt a jeste by si na to museli svitit.Teda mam to na 405,ale na 406 taky neco vymyslis.M

A co říkáte na Construct nebo Defendlock ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

Ja mam Construct... a je to tam tak primontovane, ze bez karbobrusky by som to dole nedal :bojim:mrk

Tak by ma zaujimalo ako to dokazu vyradit :myslim

Slyšel jsem jednu verzi, ale nevím co je na tom pravdy. Prej tím, že je šaltpáka propojená s převodovkou lankama, tak se ty lanka přestřihnou, zařadí se za dva a jede se :myslim:myslim ..... a nemusíš na to brát žádnou rozbrušku :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před půl rokem mi taky chtěli vlézt do auta-zámek u řidiče chtěli vypáčit a nechali v ním nějakou litinu,ale nevypáčili,tak přešli na pátý dveře a to samé(ač je z plastu :) ,takže chodím odemykat ke spolujezdci a mám centrál,takže pohoda.

Jinak na 306 jsou ty zámky(dveře,kaslík,startování-5zámků),asi zdo 4tisíc neznačkový,ale nevím,jestli není lepší jen vyměnit zámky ve dveřích a mít tak dva klíče.

Moje rada,hodně tajných spínačů a ne moc pěkný auto:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli nekdo leze do auta a nedostane se dovnitr kvuli takovy prkotine jako je zamek, pak to byli urcite slusne naslehany frajirci hledajici prodejny radio... zlodej auta nekonci na zamcich ve dverich. Takze nebojte, pokud mate znicenej zamek, muzete byt radi - ikdyby ten zamek prelezli, vezmou radio a mozna lekarnicku... pokud auto na parkovisti nenajdete, pravdepodobne jste vyhodili vsechny penize za zabezpeceni zbytecne.

ja mam v aute jen obyc alarm, aby ti zlodejickove co vylamujou zamky dostali lekci hned na zacatku - profikum alarm nevadi a prelezou cokoliv

myslim ze idealni kombinace je hodne skrytejch vypinacu a pager...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo presne tak!SOUHLAS!!!!!BRATranec to na svem Passatu vyresil tak,ze kdyz nenamacka 6 tlacitek na palubni desce po sobe a ve spravnym poradi,tak nikdo nenastartuje.Kombinaci je mooooc.K tomu ma pager,ze se dozvi pekne v tichosti doma u TV,ze mu nekdo vlezl do auta.Jo a ma tam levnej alarm a draty na jeho odpojeni jsou videt hned!Takze pripadnej zlodej si s nim poradi a je v rel.klidu,ze udelal vse co mel,ale netusi,ze uz vysilacka vysila a ze ho ceka dalsi orisek v nalezeni spravne kombinace.Pager je pripojen na dverni spinac a na spinac na sedacce(kdyby tam jen vlezl vymlacenym oknem)pak jeste na kastliku ele u pristrojovky.Pak i na otevreni kapoty.Bateriovej kabel neni mozne zespod nicim prestrihnout.Neni mozne fizicky jak se k nemu dostat ani,kdyz je auto na rampe.Takze napajeni pageru nemuze bejt preruseno pro prvni sygnal.Pak ho samozrejme muze zlodej znicit,kdyz objevi co to je.Ale prijimac neda majiteli pokoj a neunavne pipa dokud ho majitel nevypne! Co vy na to?Investice nejsou velke.Rozhodne mensi,nez drahe alarmy.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zámek byl vyražený, auto otevřený, nic se neztratilo(radio je vestavěný, to by kradl jen idiot i s 1/2 palubky). Soused ho(?) vyplašil když se hrabal v motoru Scenika dti kousek vedle. Než seběhl dolů tak zdrhnul. Asi se mu líbí frantíci. Jelikož jsem automechanik-amater(spíš levej) tak mi ještě poradte, něco k těm spínačům. Najdu někde odkaz? Udělá to někdo spolehlivě na zakázku? Jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hochu ani ja nevim,jak to tam ma zapojeny.to je prej jeho vyrobni tajemstvi.Rikal,ze pak se to rozkrikne a bude to chtit kazdej a dostane se to do ruky i zlodejum.Ja to po nem nechtel,tak nevim.Kazdopadne poradim s tim pagerem.Zkus http://www.jablotron.cz/autotechnika.php?pid=autotechnika/pagery a nebo dalsi autoalarmy.Ja tam v aute mam vymysleny mech zamykani vlastni.Nevyradis zpatecku.A s tema vypinacema si asi poradi kazdej zkusenej autoelektrikar.A nebo urcite elektro prumyslovak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oscaro

Bohužel se někomu líbil můj kombi 406(HDi,2000r). Naštěstí to odnesl jen zámek u řidiče(díky sousedovi). Nová sada 6-8000,-, jen vložka dle VIN z Francie 4600,-.Vše autor.servis bez práce. Máte někdo zkušenost, fígl, radu co s tím? Co neznač. díly? jde to vůbec? A co je podle vašich zkušeností nejlepší ochrana kromě toho že ho prodám, než se jim to povede.Díky za rady

Před barákem máme pobočku Izraelského velvyslanectví, kde dnem i nocí stojí Feluška s flojdama. Parkuju v té samé ulici vždy pár aut od nich. No a tuhle jsem se nestačil divit. Zaparkoval jsem paralelně s jejich Filckou na druhé straně ulice a přes noc mi někdo ukradl blinkr !!

Řekněte, kde má už bejt sakra auto bezpečnější (pokud samozřejmě ten blinkr neukradl přímo jeden z těch polišů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si malou poznámku k těm vypínačům: je více možností které lze kombinovat. Buď vypínačem vyřadíš napájení nebo signál takového prvku (čerpadlo,snímač otáček a pod.) které je nezbytné pro nastartování. Napojení vypínače do obvodu a umístění vypínače musíš provést tak aby nebylo patrné kde se nachází a co vyřazuje. Zabráníš tak rychlé identifikaci co přemostit. Je dobré to vymyslet tak že na budikách při startování nic nepoznáš ale motor nenaskočí. Třeba i taková finta že ručička palivoměru je na nule a svítí rezerva zloděje dvakrát nepotěší. Nezabráníš tím ale odtažení nebo vykradení. Každopádně bych jakýkoliv autoalarm pokud možno takový co nejenom houká, (taková siréna 110dB zabudovaná i v opěrce hlavy sice udělá svoje) ale dá ti i zprávu co se děje, kombinoval ještě s jiným zajištěním. Bohužel \"chudákovi\" co do toho auta vlez nesmíš ublížit a tak jedovatí hadi a pavouci a pod. není to pravé ořechové.

Samozřejmě je nejlepší tyto úpravy provádět individuelně. případný zloděj tak nezná rukopis montáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: -=Michal=-

Původně zaslal: ALFWORKS

Ja mam Construct... a je to tam tak primontovane, ze bez karbobrusky by som to dole nedal :bojim:mrk

Tak by ma zaujimalo ako to dokazu vyradit :myslim

Slyšel jsem jednu verzi, ale nevím co je na tom pravdy. Prej tím, že je šaltpáka propojená s převodovkou lankama, tak se ty lanka přestřihnou, zařadí se za dva a jede se :myslim:myslim ..... a nemusíš na to brát žádnou rozbrušku :bojim

Nebo stačí šlápnout na spojku a auto odtlačit za roh a tam ho naložit na platoňák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: -=Michal=-

Původně zaslal: ALFWORKS

Ja mam Construct... a je to tam tak primontovane, ze bez karbobrusky by som to dole nedal :bojim:mrk

Tak by ma zaujimalo ako to dokazu vyradit :myslim

Slyšel jsem jednu verzi, ale nevím co je na tom pravdy. Prej tím, že je šaltpáka propojená s převodovkou lankama, tak se ty lanka přestřihnou, zařadí se za dva a jede se :myslim:myslim ..... a nemusíš na to brát žádnou rozbrušku :bojim

Většinou mám volant protočenej na jednu nebo na druhou stranu a stojím v řadě aut, tak nevím, nevím....

Nebo stačí šlápnout na spojku a auto odtlačit za roh a tam ho naložit na platoňák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo udelat sikovnej zamek do prostoru motoru do rizeni.Zvednes kapotu a zasunes \"šprajc\"do hrebenu rizeni,ale pořadnej.Nejak vymyslet rychle vyndavani.A nez na to dotycnej prijde,co a jak,tak v kombinaci s pagerem!je to ok.No tezko odjede s natocenyma kolama!!!Jo ten Pager jde kombinovat s cidlem naklonu,ktere se ustavi po zaparkovani.Takze pri nakladani odtahovkou,bys to taky vedel. Jen jeden problem.Pri kazdym zaparkovani na ne zrovna bezpecnem miste,bys musel otevrit kapotu.No ale ja kdyz sem ve meste nebo u u HYPERNOVY,tak to radej delam ale zamykam jen razeni zevnitr.A mam relativni klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

Inak.. dobre riesenie je na baze toho, ze spojku prichytis o volant :)..

Ale mne sa zda mudrejsie vysprajcovat brzdu o volant s nejakym zamykatelnym volacim :)

To by si sikovny zvarac aj vedel vyrobit.. a stlacene brzdy ti ani neodtiahnu :mrk...

Jedine potom stym celym zdvihakom :grr

Volant je zase zvláštní kategorie. Tekutej dusík na fotbalový kolena znáš ? Tak ten se vezme, stříkne na volant nebo na kovovou vzpěru mezi volantem, pedálama nebo ručkou - klep ho kladívkem a kov se rozpadne na kusy.

Nebo proč překonávat páku na volantě, když stačí štípačkama přeštípnout kulatinu ve volantu a voala :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...