Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SEVERNI MORAVA - 12 - už v lednu?


Pinďa

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: lexa

No jestli bude tolik sněhu jako teď, tak spousta lidí nedojede, nebo? neumějí jezdit a autíčka si šetří, ne jak já. Myslím, že bude jen autoškolič a já, DODO má 4kolku a já jezdím furt a po všem.:super:roll:papa:D:mrk

Tak nerekl bych ja jezdim taky za kazdyho pocasi takze prijedu jsem zvyklej jezdit ve snehu prece vas tam nenecham samotny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lexa

No jestli bude tolik sněhu jako teď, tak spousta lidí nedojede, nebo? neumějí jezdit a autíčka si šetří, ne jak já. Myslím, že bude jen autoškolič a já, DODO má 4kolku a já jezdím furt a po všem.:super:roll:papa:D:mrk

no jestli bude furt padat ten bílej sajrajt, tak přijedu určitě zařádit na parkál:mrk:aut

užil jsem si kalamitu na D1 28.12. a 30.12. zpět na Moravu a jestli zvládnu zítra o půl 4 ráno cestu do Vyškova, tak už mě nic nezastaví:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lexa

No ale na tom parkovišti asi bude tolik sněhu, že možná tam nepůjde vjet. Asi pojedu do FM tak to tam omrknu.:myslim:papa

Hele a co kdyby se nejak domluvilo a par clenu to tam jelo driv nez to zacne aspon nejak decentne odklidit teda pokud tam toho snehu nebude brutalne moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...