Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 106 1.5D/ 1998 problém startování


jindra73

Recommended Posts

Zdravím všechny ! V posledním týdnu se mi stává,že mi auto velmi špatně startuje(ráno to chytne tak zhruba na 5-10áté a to točím asi 5 sekund) Ale zatím to vždy chytlo! A i když je ted nad nulou tak to při startu dřív než napopáté nechytne. A potom když konečně slyším že to chytlo tak trvá dlouho než motor dostane ty správné otáčky( někdy to chytne a hned zase zdechne a dlouho se motor roztáčí než dostane ty správné otáčky). Když ráno i čepuju balonkem naftu, tak balonek je měkký a v hadičce od nafty jsou sem tam bublinky!? Žhaviče jsem neměřil- ted jdu na to! Najeto to má cca. 170.000km na oleji je cca už 12.000 Žhaviče jsou loni nové! I když je motor teplý tak to nechytne nikdy napoprvé a slyším že to chytlo ale ještě musím cca. 3 sec pomáhat startérem aby to chytlo normální otáčky...že by chudáček pežotek už dosluhoval ? :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem pořádně zapumpoval balonkem, tak tak kapala někde nafta protože motor byl zespodui mokrý...a je to ta hadička co vede z balonku k palivovemu filtru! Je prasklá a když s ní pohnu tak z ní teče nafta...proto ty bublinky.Zkusím ji zkrátit nebo dám novou ( ale jestli něco doma najdu nevím). Díky za radu . Jdu na to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...