Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nemate vackovou hridel na 1,8d nebo 1,9d


kapr

Recommended Posts

No jinak to není stejné, když to má jiné časování. Konce na vývěvu se samozřejmě liší už od pohledu, časování na ní ale nijak nepoznáte.

U 1,9D existují oba typy konců - jak na řemenici, tak na vývěvu, takže ani podle toho to nelze rozlišovat.

Pokud jde o záměnnost, v 1,8D už jsem viděl vačku z 1,9D, opačně bych si to tam ale nedal.

Jinak časováním se navzájem liší 1,8D, 1,8TD a 1,9D/TD - jinými slovy, 1,9D má stejnou vačku (stejné objednací číslo!) jako 1,9TD, a 1,8D a 1,8TD má každý vačku svojí.

To platí pochopitelně i pro citroeny, když je to jeden a ten samý výrobce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma vačkama není sranda, zrovna to řešíme s Bohoušem. Když jsem zjiš?oval, jestli jde vačka z 1,9 XU9JA do 1,9 XU9JAZ, tak jsem zjistil, že do DKZ se dávala vačka 0801 N5, ale od 1.5.1992 má vačka objednací číslo 0801 N9. Rozdíl zatím nevíme. A v XU9JA je vačka 0801 P2. Tak se v tom vyznejte. Kdyby snad někdo mohl objasnit, v čem se ty vačky liší, byli by jsme mu s Bohoušem vděčni. XU9JA má na rozdíl od XU9JAZ jiné vstřiky a řídící jednotku, takže asi právě i časování. Zajímá nás, jestli by se z toho dala udělat \"ostrá vačka\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...