Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

koroze


Flower

Recommended Posts

Chci si kupovat P206 1.4 1999, 100000 najeto. Na patych dverich me vsak majitel priznal, ze se objevila koroze.Vse je ale jiz spravene a zastrikane k nepoznani (primo u otvirani dveri). Druhemu znamemu, ktery ma stejne auto se to objevilo take. Obe dve auta pochazeji z bazaru. Mate s tim nekdo zkusenosti, zda se to vyskytuje u techto typu aut anebo je to shoda nahod anebo muze byt toto auto bourane do tohoto mista a tak je nachylnejsi prave v tomto miste na korozi?? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
Původně zaslal: tanagy

Tazman.

Dovezl sem P206 z němec. Je to rok výroby 2000. Těsně pod sklem zadních dveří se loupe barva - myslíš,že u nás uplatním tu 12ti letou záruku? :myslim

To by mě taky zajímalo, bo to tam mám taky. A ta bublinka už mi praskla a začíná to trošku rezavět...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lordmajkl

Původně zaslal: tanagy

Tazman.

Dovezl sem P206 z němec. Je to rok výroby 2000. Těsně pod sklem zadních dveří se loupe barva - myslíš,že u nás uplatním tu 12ti letou záruku? :myslim

To by mě taky zajímalo, bo to tam mám taky. A ta bublinka už mi praskla a začíná to trošku rezavět...:myslim

Ja to měl taky musel jsem opravit lak..... jinak to zdárně pokrakčuje...... drží se tam voda... pokud auto parkuje venku tak je to bída

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bda

Původně zaslal: Lordmajkl

Původně zaslal: tanagy

Tazman.

Dovezl sem P206 z němec. Je to rok výroby 2000. Těsně pod sklem zadních dveří se loupe barva - myslíš,že u nás uplatním tu 12ti letou záruku? :myslim

To by mě taky zajímalo, bo to tam mám taky. A ta bublinka už mi praskla a začíná to trošku rezavět...:myslim

Ja to měl taky musel jsem opravit lak..... jinak to zdárně pokrakčuje...... drží se tam voda... pokud auto parkuje venku tak je to bída

No to je pravda, ale co ta záruka 12 let na karoserii???Je to na prorezivjení, nebo na povrchovou korozi???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lordmajkl

Původně zaslal: Bda

Původně zaslal: Lordmajkl

Původně zaslal: tanagy

Tazman.

Dovezl sem P206 z němec. Je to rok výroby 2000. Těsně pod sklem zadních dveří se loupe barva - myslíš,že u nás uplatním tu 12ti letou záruku? :myslim

To by mě taky zajímalo, bo to tam mám taky. A ta bublinka už mi praskla a začíná to trošku rezavět...:myslim

Ja to měl taky musel jsem opravit lak..... jinak to zdárně pokrakčuje...... drží se tam voda... pokud auto parkuje venku tak je to bída

No to je pravda, ale co ta záruka 12 let na karoserii???Je to na prorezivjení, nebo na povrchovou korozi???

Podle mě nemáš v Peugeotu šanci s reklamací musel bys mít pouze 3 roky starý auto a hrat to na ten poškozený lak... pokud máš auto víc jak 3 roky starý a máš poškozený lak tak ti řeknou, že to rezne protože je poškozený lak a ať si to necháš spravit nejlepe u nich, aby na to vydělali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bda

Původně zaslal: Lordmajkl

Původně zaslal: Bda

Původně zaslal: Lordmajkl

Původně zaslal: tanagy

Tazman.

Dovezl sem P206 z němec. Je to rok výroby 2000. Těsně pod sklem zadních dveří se loupe barva - myslíš,že u nás uplatním tu 12ti letou záruku? :myslim

To by mě taky zajímalo, bo to tam mám taky. A ta bublinka už mi praskla a začíná to trošku rezavět...:myslim

Ja to měl taky musel jsem opravit lak..... jinak to zdárně pokrakčuje...... drží se tam voda... pokud auto parkuje venku tak je to bída

No to je pravda, ale co ta záruka 12 let na karoserii???Je to na prorezivjení, nebo na povrchovou korozi???

Podle mě nemáš v Peugeotu šanci s reklamací musel bys mít pouze 3 roky starý auto a hrat to na ten poškozený lak... pokud máš auto víc jak 3 roky starý a máš poškozený lak tak ti řeknou, že to rezne protože je poškozený lak a ať si to necháš spravit nejlepe u nich, aby na to vydělali...

No to je docela dost možné, u nich se nedá vyreklamovat vpodstatě nic, vždycky se na něco vymluví...

Tak proč dávají 12 roků záruku na karoserii, když to tak brzo rezaví...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mám z Francie dovezenýho Pažouta 206 rok 2000 a rez není nikde.Nebo aspoň o ní nevím.Pokud se někde objeví a auto je z bazaru,je dost pravděpodobný,že to bylo v tom místě bouchlý a špatně opravený. A zřejmě nebyl použitý pozink spray,který to kryje a ochraňuje před korozí.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, barva se odlupuje přesně v místě pod zadním oknem. Ale jinak to neni takovej problem. Staci sedrit starou barvu pod zadním sklem, ocistit a vrznout tam novej lak.

Mě to spíš příjde, jako by to bylo blbě nalakovaný od výroby. Bouraný to rozhodně není, to by rezlo někde jinde - ne ve spoji zadního skla s kastlí :o))) Pod tím zadním oknem se totiž drží voda a přes zimu se to asi stihne narušit neboco.

Ale dá se s tím žít. Pokud se ta lakýrnická práce udělá pořádně, tak je to napořád a není to ani poznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad ano, záleží jak se k tomu postaví zast. Peugeota v Prze (Pugeot ČR) garance jdou pres ně. Taky záleží na tom jak servis nebo prodejce má dojednané podmínky s Peugeot ČR.

Původně zaslal: tanagy

Tazman.

Dovezl sem P206 z němec. Je to rok výroby 2000. Těsně pod sklem zadních dveří se loupe barva - myslíš,že u nás uplatním tu 12ti letou záruku? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tazman - Nakonec sem to vyřešil přebrousením a novým lakem v místě, kde praskala ta barva (část asi 4mm od okna - takže to není žádná tragedie)...takže bych se mohl na nějaký reklamování dovezenýho auta z německa vyprdnout.....jen mě to tak z hecu napadlo.

Když poskytujou záruku na kastli, tak by mohli uznat i vozítko dovezené ze západu :D navíc, když to vypadá, že to bylo špatně lakovaný z fabriky - jinak by se to nelouplo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...