Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sklo do spatneho zrkadla P309


durino81

Recommended Posts

Tam mi nejaky dobrodinec dnes rozbil lave spatne zrkadlo na aute (P309, novy model), kym som spal. Vyhlo ho v smere jazdy dopredu a popraskalo sklo, plast zrkadla je OK. Musel to byt nejaky amater magor, alebo krivy vodic, ked sa nevosiel do cca 3m sirokej cesty...:grr

Tak sa pytam, ci sa da zohnat iba to sklo do zrkadla. Nebolo panoramaticke. Asi budem musiet navstivit vrakace...:bojim Alebo, zeby som si tam uz dal nejake tuningove a vyhrievane?:myslim:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli do toho nechceš moc investovat, tak máš nejlevnějšího toho sklenáře - mě to dělali kdysi napočkání během 3minut!!!! (tvar si obkresli podle jinýho auta) Nalepit oboustranou lepicí páskou, nebo universálnim silikonem

Na vrakáči je problém, že ti nedaj jen sklo, ale chtěj pochopitelně prodat celej komplet i se zrcátkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U sklenáře dostaneš kupit jen rovné sklo. Pochybuju že by prodával prohnuté verze, tak jak je tomu u zrcátka, abys obsáhnul větší pozorovací úhel. Běžné zrcátko bude mít za efekt zmenšení pozorovacího úhlu a pak \"zvětšení\" všech věcí za tebou. Oprtoti tomu druhému bedeš mía asimetrické tobrazení věcí v nich. Špatně se třeba bude couvat a určovat zvdálenost.

Prodávají se zrcátka zvlášt (druhovýroba) ale pozur, potřeba skontrolovat jestli není taky rovný. A to většinou bude ...

Nejlepší volaba je vrakoviště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tam rovne sklo mam (mal som :D). Uz som si na to ako-tak zvykol. Ale je pravda, zeby som bol radsej, keby to bolo panoramaticke (prehnute).

Ozaj, P405, alebo P205 ma panoramaticke zrkadla? Lebo na 309 boli original rovne. Aspon take som to kupil.

Asi si nakoniec kupim sportove zrkadla, prerobim prednu masku a naraznik a uplne zmenim vzhlad auta. Kvoli rozbitemu zrkadlu...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tomu říkám TIP, já už chtěl letět do Kelly a koupit si dabl za 200, protože do mé paštiky původní majitel nechal uříznout sklo právě u sklenáře a to ještě blbě. To bych asi čučel až bych zjistil, že není panoramatický. Takže taky zaskočím pro zrcátko do 1203. Ještě jednou dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este taka otazocka hlavne na ludi v BA - neviete nahodou niekto, kde by som to zrkadlo (sklo) na tu skodu 1203, resp. tambus dostal? Nejaky obchod...

Zatial sa mi nepodarilo to zistit, a ani nemam nejak na to cas...:bojim A pozerat do prasknuteho nie je ziadna vyhra, to vam poviem. Hlavne za tmy a dazda...:myslim

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vojta309: to kellÿ nejak zlevnilo, ja ho tam kupoval za 700... jenom sklo... rok zpatky, kdyz se zrejme vraceli nejaky *censored* z putyky, protoze autem to nebylo mozne urazit. ani nevim, ze by bylo prohnute, prislo mi jako rovny kus skla...pokud mas v poradku ten plastovy drzak, kterym se sklo pricvakne do zrcatka, tak to mas ok, ja mel zlamany packy a oboustrannou paskou to drzelo tak mesic, pak se to vyviklalo a malem mi upadlo na dalnici... tak jsem to zalil jednou tubou vterinoveho lepidla a od te doby ok.

[/color]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak uz mam zrkadla vymenene, obe za panoramaticke. Cena 1ks 330,-Sk, tak som zobral dve. Kupovane v Tvrdosine (Orava). Pravdepodobne to je polska vyroba (kvalitu to ma o nieco nizsiu), lebo:

1) skla presne nepasovali do plastovych uchytov pod zrkadlom (boli o cca 1 mm sirsie), takze som tam musel dat este 3 vrstvy obojstrannej lepiacej pasky pod ne, aby som to dobre uchytil

2) jedno zrkadlo malo menej odrazovej vrstvy, ako druhe (oproti svetlu bolo cez neho trochu vidiet), ale ako zrkadlo je uplne v pohode pouzitelne

Obe zrkadla su trochu \"dymove\" a vyzeraju dobre.

Ked som mal tie skla odnate, videl som tam nejake 3 odcviknute kable v mechanizme naklapania. Zeby priprava na elektricke zrkadla?...:myslim Alebo vyhrievane. Ale 3 droty?...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...