Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Partner nestartuje


vseumel

Recommended Posts

Zdravim. At hledam jak hledam, nikde jsem se tu nedocetl. Mam partnera 2001 , 1.9 Di, dva dny predem jsem vecer prijel, zaparkoval a druhy den nemuzu najednou nastartovat.

Puvodne jsem myslel ze to ma spojitost s alarmem, ale po kombinacich odemykani a zamykani jsem to vyloucil. Vymlatil jsem na tom baterku.

Priznaky ktere muj srot pred domem ma jsou :

Kdyz startuju, naskoci na vterinu a chcipne. Potom nekolikrat jen toci a nic.pote opet naskoci, zablafa a chcipne.

Kdyz vyndavam klicek, neco bzuci pod budikama( bzuci jiz delsi dobu).

Mozna spojitost s tim, ze mi nefunguje rucicka otacek a rychlosti( km nacita..jsou v haji ty vecicky pod rucickama)

Nejzajimavejsi na tom je, ze auto je spolehlive a pri prvnim otoceni naskocilo okamzite za jakekoli zivelne pohromy.

Druha vec je ta, ze jsem s nim normalne prijel, chcipl ho a rano uz nenastartoval( zadne priznaky jsem nezpozoroval.

Spojitost s tim, ze je ted nalozene az po strechu vercajkem a naradim jsem vyloucil.

Startovani pres kabely take neuspesne.

Znamy me strasi tim, ze je pumpa nafty v haji.( cemuz nechci verit protoze motor ma cca 15000km)

Jeste me napada, ze jsem dvakrat zpozoroval, ze do kopce a prudsi zatacky auto akcelerovalo vic na par vterin nez je u nej normalni.

Budu vdecny za kazdy napad, ktery mi pomuze najit zavadu za co nejmensi naklady( je po vanocich)

Dekuji vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nafta ti ide do vstrekov ? povol vysokotlake trubky na vstrekoch staci jedna a niekto nech startuje a pozeraj ci pojde z tych trubiek nafta ak nepojde tak este je na cerpadle elektromagneticky ventil ten by mal cuknut ked chces startovat a pustit naftu do systemu ja som mal takyto problem na 205 1.8D prisiel som a rano som nenastartoval a cely problem som mal ja v tom ventile na cerpadle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tam byl luft tak by to tím mohlo bejt. Zkus se tam podívat i dneska během dne jak to bude pokud bude nafta v hadici tak si to jen někde loklo vzduchu pokud tam bude opět vzduch tak je někde problém kudy se tam dostává a chce to odstranit problém protože sice by jsi to mohl natočit ale stejně pokud to někde bere hodně luftu tak to nepojede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz startuju, naskoci na vterinu a chcipne. Potom nekolikrat jen toci a nic.pote opet naskoci, zablafa a chcipne......

 

Bububu, ale přesně takhle se chovala jedna 807, když měla prasklej rozvoďák. Taky s tím přijel večer z práce a ráno když chtěl startovat, tak praskl řemen a už to nejelo. To ale bylo slyšet i na motoru že se otáčel při startování jako kdyby neměl kompresi. Kontaktoval bych HonzaZ pro diagnostiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem sehnal nabijecku.zrovna pro ni jedu. Jinak kdyz startuju, tak zvuk ma normalni. Koukal jsem a nafta v hadicce je.je mozny ze utekla tim, ze to stalo prednima kolama na patniku? Za dve hodinky to zkusim natocit a uvidime.

Na jednu stranu by me to zachranilo od navstevy u tchyne, kdyby to nechytlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul ale nedá mi to

moje partnerka občas startuje na první našlápnutí :xvul

 

A k těm živočichům v Holešovicích - už jsi slyšel, že v Praze je víc potkanů než obyvatel?? Konkrétně Holešovice jsou jimi dík bývalým jatkám, co byly na místě dnešní tržnice,  hodně prolezlý ....

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...