Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Taková malá čertovina!


Netopýrka

Recommended Posts

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: Tazman

Neber to špatně Netopýrko :roll, ale trochu mi to připomíná DOMINU ;)

Tazi v pekle ani jiný nejsou. Jestli si pro mě má někdy čert/ice přijít tak si přeju a? vypadá takhle :D

Jj souhlas. Netopýrka není jen hezká slečna ale i pěkná čertice. A to jsou u ženskejch nebzpečné konbinace!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladis

Dle fotky jsem se v nadcházejícím roce rozhodl zlobyt. Protože pokud bude chodit taková čertice a vezme si mně, tak se spoustě lidem uleví a mně se splní životní sen :mrk

A to jako že si tě vezme za muže? :D Netopýrko tady máš i vážnou nabídku k sňatku..... :mrk

[upravil dne 5/12/05 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K této fotce se mi vybavuje ještě jeden vtípek.

Dostane se chlápek do pekla a první den ho tam provází sám Lucifer.

Jdou dlouhou chodbou se spoustou dveří, Lucifer otevře první, chlap kouká, spolusta lidí se tam baví na baru, popíjejí whisky, kouří doutníky atd. :roker

Otevřou druhý dveře, tam bazén, hostesky, výřivky, písečná pláž. :roker

Otevřou třetí, tam tělocvična u ní posilovna, squashový kurty, masážní salon. :roker

Nakonec přijdou ke dveřím, Lucifer je otevře a tam hroznej řev, lidi se vaří ve velkejch kotlích. Chlap se ptá, co má tohle znamenat, všude taková paráda a tady se vaří lidi. Lucifer jenom řekne: To jsou křes?ani, ti to tak chtěli. :D

Pokud jsem urazil nějakou majoritu či minoritu P-C, tak se omlouvám, popřípadě svůj příspěvek smažu :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladis

Dle fotky jsem se v nadcházejícím roce rozhodl zlobyt. Protože pokud bude chodit taková čertice a vezme si mně, tak se spoustě lidem uleví a mně se splní životní sen :mrk

Clovece mluvis mi z duse taky zacinam zlobit i kdyz ja zlobil i tak a nejak si me cert nevzal ale pristi rok to napravim a necham se odnest od takove krasne certice a jak rikas lidem se ulevi a ja bych byl uplne v sedmym neby...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:D vy jste čísla :)

My nejsme čísla. My jenom reagujeme na jedno číslo. Je to velice příjemná provokace. :D:papa

P.S.: Myslím, že se Alušce na Džbánu moc líbilo stejně jako mě. Určitě ještě někdy dorazíme. A jen tak dál. Bez Vás dvou by tam byla trošku nuda. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...